Jak dobrze znasz Cleo? Komplet punktów zdobędą tylko najwierniejsi fani! QUIZ

2021-02-22 14:45 Ewelina Kulasza
Cleo
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER/EastNews

Cleo to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych artystek w naszym kraju. To ona otacza się gronem wiernych fanów, a w dodatku ma na swoim koncie wiele piosenek, które już w dniu premiery zdobywają miano prawdziwych hitów. Jak dobrze znasz Cleo? Zmierz się z naszym quizem i sprawdź, czy wiesz o niej wszystko!

Jak dobrze znasz Cleo? Komplet punktów zdobędą tylko najwierniejsi fani! Cleo to nie tylko polska piosenkarka, ale także projektantka mody i autorka tekstów. Choć swoją karierę zaczynała w chórze gospel, to później stała się jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Ogromną rozpoznawalność zyskała w 2013 roku, kiedy to zaczęła współpracę z Donatanem wydając singiel My Słowianie. Numer w szybkim tempie stał się wielkim hitem i co ciekawe, nadal się to nie zmieniło. Artystka mimo ogromnej ilości obowiązków podczas swojej kariery, ani razu nie zawiodła swoich fanów - wręcz przeciwnie, za każdym razem ich zaskakiwała! Słuchacze doczekali się nie tylko ogromnej ilości piosenek, różnorodnych teledysków, koncertów, ale także płyt.

Cleo oprócz występów na scenie, grania w teledyskach i tworzenia hitów wciela się również od 2018 roku w rolę trenerki w muzyczno-rozrywkowym show The Voice Kids. To właśnie oceniając młode talenty z czerwonego fotela zyskała jeszcze większą sympatię Polaków, z którymi co ciekawe, ma świetny kontakt w social mediach. O Cleo z pewnością jeszcze nie raz będzie bardzo głośno, jednak czy dobrze ją znacie? Poniżej w ramach zabawy, przygotowaliśmy dla was ciekawy quiz o piosenkarce. Komplet punktów będzie należał tylko do wiernych fanów Cleo.

Cleo o nowej płycie i teledysku. Nowy klip kryje szokującą tajemnicę!
Najnowsze