Jak bez wysiłku zarobić ponad milion złotych w dwa dni?

2017-05-05 13:51
Jak bez wysiłku zarobić ponad milion złotych w dwa dni?
Autor: fot. freeimages.com - Dani Simmonds Jak bez wysiłku zarobić ponad milion złotych w dwa dni?

Powiększyć swój stan kota o sześciocyfrową liczbę w dwa dni nie jest dla niej niczym niemożliwym. Jak szybko wzbogacić się o ponad milion złotych?

Jak bez większego wysiłku zarobić 300 tysięcy dolarów w zaledwie dwa dni? Doskonale wie o tym nie kto inny jak Beyonce, której konto bankowe zwiększyło się mniej więcej o taką kwotę w chwilę po rozpoczęciu sprzedaży kolekcjonerskiej edycji jej najnowszego albumu. Dostępny za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Queen B zestaw o nazwie How To Make Lemonade Box Set kosztuje dokładnie 299,99 dolarów, co jednak nie odstraszyło tysiąca najwierniejszych fanów wokalistki przed zakupem tego limitowanego gadżetu.
>> Beyonce w ciąży - najseksowniejsza ciężarna świata [FOTO, VIDEO]

Beyonce rozbiła bank dzięki specjalnej edycji płyty

Zapewne zastanawiacie się, co takiego znajduje się w ekskluzywnym zestawie, który w przeliczeniu kosztuje ok. 1155 zł. Boks zawiera przede 600-stronicową książkę z setkami niepublikowanych dotąd zdjęć, podwójną płytę winylową oraz album Lemonade w wersji cyfrowej. Być może dla wielu z was taka cena wydaje się astronomiczna, ale wygląda na to, że Beyonce bardzo dobrze wie, na co stać, dosłownie i w przenośni, jej najbardziej zwariowanych fanów. Jedno trzeba jej też przyznać - ta artystka ma niezłą głowę do interesów!

Muzycznych zachwytów nigdy nie jest za dużo! Na eskaGO już dziś znajdziecie najlepsze filmy o muzykach, zespołach i gwiazdach sceny! Na ekranie: One Direction, Beyonce, Katy Perry i jeszcze więcej gwiazd!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze