Jagoda Krystek, bluesująca 7-latka hitem YouTube! Czy wystąpi na Rawa Blues Festival 2013? [VIDEO]

2013-09-09 12:40

Jagoda Krystek zapowiada się na nową gwiazdę polskiego bluesa. Bluesująca 7-latka swoim wykonem podbija serca internautów na YouTube. Czy młodziutka wokalistka ma szansę zaśpiewać na Rawa Blues Festival 2013 w Katowicach? Zobacz, jak śpiewa i sprawdź sam!

Poznajcie bluesującą 7-latkę, Jagodę Krystek, której wykon Wiem to na pewno to nowy hit YouTube. Jak wokalistka znalazła się w sieci? Wszystko to sprawka jej taty, Artura Krystka. To właśnie on postanowił zamieścić nagranie śpiewającej córki w internecie. Efekt? Tysiące pozytywnych komentarzy i szansa na Rawa Blues Festival 2013 w Katowicach>>>, gdzie zaśpiewa na pewno siostra Jagody, 15-letnia Martyna, wokalistka zespołu 2LATE.

Sam śpiewam w zespole bluesowym, dziewczynki mają to w genach. Film z Jagodą nagrałem na pamiątkę, a do internetu trafił raczej żartem i z chęci pochwalenia się znajomym. Cieszę się, że potoczyło się to w taki sposób – powiedział dumny tata w wywiadzie dla tvn24.pl.

>>> Koncerty 2013: z telefonem czy bez? Zobaczcie nowy hit YouTube! Zgadzacie się z jego przesłaniem? [VIDEO]


Rawa Blues Festival 2013 już 6 października. Impreza zagości w katowickim Spodku. Główną gwiazdą festiwalu jest Robert Cray.


Zobacz Wiem to na pewno - Jagoda Krystek!JB