Maffashion

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Iwona Pavlović jest uprzedzona do Maffashion? Influencerka odpowiedziała!

2024-04-16 10:12

14. edycja "Tańca z gwiazdami" budzi wielkie emocje, a widzowie nie zawsze zgadzają się z werdyktami jurorów. Niedawno dostało się Iwonie Pavlović, która - zdaniem sporej grupy wielbicieli formatu - miałaby być uprzedzona do Maffashion. Czy influencerka rzeczywiście czuje niechęć ze strony tancerki? Odpowiedziała.

Maffashion jest zdaniem wielu widzów faworytką do wygrania "Tańca z gwiazdami". Influencerka i blogerka modowa zaskakuje z odcinka na odcinek, prezentując nie tylko nowe ruchy, ale przede wszystkim wkładając w przygotowywane pod okiem Michała Daniłczuka układy znacznie więcej emocji. Zaprezentowane dwa odcinki temu tango zostało ocenione aż 35 punktami, jednak internautom nie spodobało się to, co powiedziała Iwona Pavlović. Tancerce po raz kolejny zabrakło chemii. 

Ewidentnie pani Iwonka po prostu Julki nie lubi. I nie jest to gwiazda Polsatu, wiec tez z defaultu nie dostaje pochwał, niezależnie od tego jak zatańczy. Naprawdę odrabia lekcje i uważam ze co odcinek robi krok naprzód - zarówno w tańcu jak i w kwestii luzu przed kamerą, o czym tyle jej mówiono od początku. Jest naturalna, nie gwiazdorzy. Jak dobrze zatańczy, to słyszy ze mało aktorzy - napisała jedna z internautek, a z jej opinią zgodziło się ponad 500 innych osób.

Czy Julka faktycznie czuje, że "czarna mamba" jest do niej wrogo nastawiona?

"TzG". Krzysztof Szczepaniak zdradził tajemnicę produkcji? Wyjawił, jakie wsparcie sms-owe ma Dagmara!

Maffashion o Pavlović. Czuje, że jest do niej uprzedzona?

Maffashion o Iwonie Pavlović

Za kulisami ostatniego odcinka "TzG" zapytaliśmy Maffashion, co sądzi na temat komentarzy sugerujących Iwonie Pavlović uprzedzenie do niej. Influencerka skwitowała je krótko.

Nie poczułam tego. Ja uważam, że to jest show i tak to traktuję - odpowiedziała.

Nieco więcej powiedział partner taneczny Maff, Michał Daniłczuk.

Ja uważam, że pani Iwona wie dokładnie, ile można wyciągnąć z Julii i cały czas chce więcej i więcej. To jest tylko ten efekt - dopowiedział.