Internauci wyśmiewają Macademian Girl po jej występie w Sprawie dla reportera. Ta piosenka stała się hitem!

2022-08-05 12:39
Tamara Gonzalez Perea
Autor: AKPA

Tamara Gonzales Perea, znana niegdyś jako Macademian Girl, sprowadziła na siebie krytykę internautów, występując w programie Sprawa dla reportera. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, oglądając pokaz przedstawianej jako trenerka dusz influencerki. Na TikToku prawdziwym hitem jest natomiast piosenka celebrytki, którą zaprezentowała na Instagramie.

Tamara Gonzalez Perea zasłynęła w sieci jako jedna z pierwszych blogerek modowych. Celebrytką szybko zainteresowali się producenci popularnych programów telewizyjnych, co poskutkowało udziałem Tamary między innymi w Tańcu z Gwiazdami i Agencie oraz zaproponowaniem jej posady jako jednej z prowadzących program śniadaniowy Pytanie na śniadanie. W 2020 roku prezenterka porzuciła jednak karierę telewizyjną, odchodząc z obsady popularnego formatu. Niespodziewanie Macademian Girl powróciła na antenę Telewizji Polskiej, ale już nie jako dziennikarka, a... trenerka dusz. Blogerka pojawiła się w studiu programu Sprawa dla reportera i dała show, o jakim widzowie jeszcze długo nie zapomną. Sprowokowani wizytą Tamary w studiu TVP internauci prześledzili jej Instagrama i dotarli do nagrania, na którym gwiazda sieci śpiewa autorski utwór Jesteś boska. Dźwięk szybko zyskał popularność na TikToku.

Macademian Girl stała się UZDROWICIELKĄ. Za te usługi trzeba zapłacić krocie

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Tamara Gonzalez Perea - piosenka Jesteś boska

Jesteś boska, jesteś boska, wszystko w tobie jest boskie. Zaakceptuj siebie, poczuj, że jesteś wspaniała - wyśpiewywała na Instagramie Macademian Girl. Internauci szybko przechwycili fragment wideo i stworzyli z niego jeden z najpopularniejszych obecnie dźwięków na TikToku. Oglądając te filmiki, ciężko się nie zaśmiać. 

Fani odkryli też, że Tamara regularnie usuwa komentarze na swoim Instagramie. Pod najnowszymi postami możliwość komentowania została wyłączona.

Sonda
Śledzisz social media Tamary?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze