Tamara Gonzalez Perea

i

Autor: Screen/vod.tvp.pl/Sprawa dla Reportera Tamara Gonzalez Perea występiła w programie "Sprawa dla reportera" jako specjalistka od uzdrawiania dźwiękami

Macademian Girl stała się UZDROWICIELKĄ. Za te usługi trzeba zapłacić krocie

2022-08-03 11:35

Macademian Girl zmieniła się z blogerki modowej w szamankę. Tamara Gonzalez Perea postanowiła zając się alternatywnymi metodami leczenia, a swoim klientom oferuje praktyki z zakresu rozwoju duchowego. W programie Sprawa dla Reportera powiedziała między innymi o leczeniu dźwiękami.

Macademin Girl lata temu zasłynęła w mediach jako blogerka modowa i stylistka. Była jedną z jurorek w programie Shopping Queen, gdzie oceniała stylizacje uczestniczek, a w latach 2018-2020 współprowadziła program TVP Pytanie na Śniadanie. W pewnym momencie postanowiła jednak porzucić pracę w telewizji i branży modowej na rzecz rozwoju duchowego.

Tamara Gonzalez Perea pokazała swoje umiejętności w programie Elżbiety Jaworowicz

Tamara Gonzalez Perea pojawiła się niedawno w programie prowadzonym przez Elżbietę Jaworowicz Sprawa dla Reportera, gdzie prowadząca opowiedziała historię 39-kobiety, która po udarze mózgu nie jest w stanie odczuwać podstawowych emocji.

Kobieta w wieku 39 lat przeszła udar mózgu, po którym nie odzyskała jeszcze pełnej sprawności intelektualnej. Skarży się, że nie słyszy własnych myśli, a dzień mija jej jak pięć minut. Wie, że kocha swojego męża i małego synka, ale tego nie czuje. Mówi, że czuje się jak robot i ciało bez duszy. (...) Pani Emilia szuka ratunku zarówno w medycynie tradycyjnej, jak i alternatywnej. Była u kilkudziesięciu neurologów i psychiatrów, ale też u bioenergoterapeutów, wróżbitów, tarocistów, szeptuch. Jej poszukiwania nie przyniosły jednak efektów, a kosztowały ją łącznie około 40 tysięcy złotych - zaczęła Jaworowicz.

Perea wystąpiła w programie, jako specjalistka od uzdrawiania dźwiękiem i praktyk "totalnej biologii".

Jestem na co dzień terapeutką ustawień systemowych, praktykiem totalnej biologii, soul couchem i terapeutką uzdrawiania dźwiękiem. Ale ja głęboko wierzę, że każdy z nas jest swoim własnym uzdrowicielem - tak zaprezentowała się w programie.

Przekonywała również, że terapia dźwiękiem ma niesamowity wpływ na zdrowie psychiczne każdego z nas i podnosi stan emocjonalny, może więc pozytywnie wpływać na kondycję psychiczną: "Doskonale zna pani ten stan, gdy ma się smutny humor i puszcza się piękną piosenkę, muzyka na nas wpływa".

Co więcej, Tamara pokazała na antenie ciekawy instrument - bęben do odprawiania szamańskich rytuałów. Grając, zaprezentowała również swoje umiejętności wokalne.

Tamara Gonzalez Perea

i

Autor: Screen/vod.tvp.pl/Sprawa dla Reportera Tamara Gonzalez Perea występiła w programie "Sprawa dla reportera" jako specjalistka od uzdrawiania dźwiękami
Eska Summer City Olsztyn! Ukiel Rugby Beach Cup 2022