Instagram - przeglądaj posty ze znajomymi na odległość! Nowa funkcja idealna na czas kwarantanny

2020-03-25 10:34
Nowość na Instagramie. Możemy przeglądać posty na Instagramie ze znajomymi online
Autor: canva.com Nowość na Instagramie. Możemy przeglądać posty na Instagramie ze znajomymi online

Instagram w czasach pandemii koronawirusa zdobywa ogromną popularność. Wiele gwiazd, w ramach akcji #zostańwdomu organizuje transmisje na żywo i umila czas swoim fanom. Okazuje się, że Instagram postanowił pójść krok dalej i udostępnił możliwość oglądania postów online wspólnie ze znajomymi. Jak działa nowa funkcja?

Instagram w czasach pandemii koronawirusa zachęca do korzystania ze swoich najpopularniejszych funkcji. Ostatnio bardzo modne stały się transmisje na żywo, nie tylko polskich, ale i zagranicznych gwiazd. Największym zainteresowaniem wśród naszych celebrytów, cieszą się Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Organizują na swoich profilach codziennie tak zwaną Domówkę u Dowborów. Zapraszają znajome gwiazdy, które omawiają wspólnie bieżące tematy. Instagram postanowił również, że zadbać o te osoby, które do tej pory dzieliły się postami ze swoimi znajomymi, przeglądając feed Instagrama na jednej kanapie. Teraz jest to możliwe na odległość dzięki nowej funkcji Co-Watching. Jak to działa? Gdzie ją znaleźć? Wszystkie szczegóły zdradzamy Wam na ESKA.pl. 

Jak działa Co-Watching na Insta?

Nowa funkcja Co-Watching pozwala na wspólne przeglądanie Instagrama wśród swoich znajomych. Dostęp do niej jest bardzo prosty. Wystarczy, że połączymy się ze znajomymi za pomocą czatu wideo w Instagram Direct, a w lewym dolnym rogu powinna pojawić się ikonka wideo. Następnie zapraszamy grupę osób i wspólnie przeglądamy feeda na Instagramie. 

Najnowsze