Instagram prawie jak Messenger. Na tę zmianę czekali wszyscy!

2019-10-10 20:46 MK
Instagram
Autor: Natalia Seliverstova/Sputnik/East News

Mało kto traktuje dziś Instagrama jako medium służące jedynie przesyłaniu zdjęć. Można powiedzieć, że serwis społecznościowy jest obecnie również jednym z najpopularniejszych komunikatorów. Za jego pośrednictwem możemy wysyłać wiadomości tekstowe czy też wykonywać połączenia głosowe, a nawet wideo. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem zarządzający Instagramem wprowadzą opcję, o jakiej marzą jego użytkownicy od lat. Szczegóły na ESKA.pl.

Instagram to dziś jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Każdego dnia, korzystają z niego miliony osób na całym świecie. I choć głównie do przeglądania zawartych na nim treści wykorzystuje się aplikacje mobilne, to wielu użytkowników korzysta również ze strony internetowej na swoich komputerach. Podstawowym mankamentem tego rozwiązania jest jednak fakt, że nie jesteśmy w stanie odbierać wiadomości prywatnych, wysyłanych przez innych instagramowiczów. Najnowsze doniesienia mówią jednak o tym, że już niebawem może się to zmienić!

Instagram - wiadomości prywatne na PC

Jane Manchun Wong zna się na mediach społecznościowych, jak nikt inny. To właśnie ona śledzi wszelkie aktualizacje i jako jedna z pierwszych wie o zmianach, jakie planują wprowadzić zarządzający nimi. Najnowszy wpis specjalistki dotyczy właśnie Instagrama. Zgodnie z jej zapowiedziami, twórcy serwisu pracują nad tym, by korzystający z niego mieli możliwość odbierania wiadomości prywatnych również na komputerach! To rozwiązanie zapewne ucieszy niejedną osobę. Póki co, nie wiadomo jednak, kiedy z tej funkcji będziemy mogli korzystać.

Najnowsze