Instagram kiedyś i dziś! Zobacz, jak bardzo zmieniła się popularna aplikacja

Instagram
Autor: Pixabay.com

Instagram kiedyś i dziś! Zobacz już teraz, jak zmieniła się słynna aplikacja na przestrzeni lat i przekonaj się, jak wiele funkcji uległo zmianie. Które z nich pokochali użytkownicy, a które niekoniecznie? Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej.

Instagram, z którym mamy styczność w 2021 roku nie jest już tą samą aplikacją, z jakiej korzystaliśmy na samym początku jej istnienia. Ta popularna platforma, podobnie jak inne równie słynne aplikacje zmienia się diametralnie zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wszystko po to, aby jej użytkownicy nie znudzili się popularnym serwerem i z chęcią poświęcali mu tyle czasu, co zwykle, jak nie więcej. Instagram swoją oficjalną premierę miał w 2010 roku, a więc jest z nami już 11 lat.

Platforma ma swoich zwolenników, jak i przeciwników, jednak na brak popularności nie może narzekać. Gigant od Facebooka jest zainstalowany na telefonie niemalże każdego nastolatka, który w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie istnienia w mediach społecznościowych bez Instagrama. Jak zatem zmieniła się słynna aplikacja na przestrzeni lat? Możliwość prowadzenia interesu w formie internetowego sklepu, prowadzenie live'ów na żywo i dodawanie linków do Stories to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o obecne możliwości Instagrama.

Instagram kiedyś i dziś 

Instagram został kupiony przez właściciela Facebooka za miliard dolarów w 2012 roku. Ta aplikacja już wielokrotnie udowodniła, że nie jest tylko surową platformą, ale społecznością, która łączy ludzi w wielu aspektach. Na samym początku Instagram składał się tylko z kilku możliwości, takich jak publikowanie kwadratowych zdjęć, obserwacja znajomych i rozdawanie polubień formie słynnych serduszek. Użytkownicy do końca nie zdawali sobie sprawy, jak rozgryźć platformę, nie znali pojęcia hasztag i wielu innych opcji, z których możemy korzystać dzisiaj. 

5 trików urodowych z Instagrama! Czy one naprawdę działają?
Najnowsze