Instagram 2022 - nowa opcja nadchodzi wielkimi krokami. Relacje nie będą już takie same?!

2022-01-17 13:07
Instagram
Autor: pixabay.com

Twórcy aplikacji Instagram, co chwilę wprowadzają do niej nowe funkcje. To wszystko po to, by użytkownicy korzystali z niej coraz częściej, a w dodatku aby mieli niebanalne pole do popisu. Teraz okazuje się, że twórcy chcą zmienić relacje. Czy wyświetlanie InstaStories nie będzie już takie jak dotychczas? Sprawdźcie szczegóły.

Instagram 2022 - zmiany zaskoczą użytkowników! Instagram to kolorowa aplikacja, z której korzysta większość młodych osób. To miejsce w którym można zaczerpnąć inspiracji lub samemu stać się inspiracją dla innych. Dzięki niej wiele młodych osób zyskuje popularność, a w dodatku potrafi zarobić ze współprac naprawdę dobre pieniądze. Instagram jednak chce być jak najlepszy i co chwilę wprowadza zmiany. Niedawno byliśmy świadkami zmian w zasięgach i obecnie lepiej jest używać mniej hashtagów niż jak było to do tej pory. Maksymalna ich liczba to nie 30 jak było wcześniej, lecz od 3 do 5. Oczywiście wciąż można dodawać tyle znaczników, ile nam się podoba, jednak należy mieć na uwadze to, że zasięgi mogą lekko upaść. Następnie pojawiły się tak zwane rolki, które jeśli dodaje się systematycznie, znacznie zwiększają liczbę lajków i zasięgi konta. To jednak nie koniec! Teraz Instagram chce zmienić relacje.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

InstaStories - zmiany

Instagram jest w trakcie testowania nowej funkcji. Mowa o relacjach, a dokładniej o ich przesuwaniu. Do tej pory użytkownicy przesuwali relacje do boku, jednak twórcy aplikacji chcą to zmienić! Jak się okazuje, niektórzy użytkownicy już testują przesuwanie stories wertykalnie jak rolki. Czy taki pomysł okaże się być lepszy? Czas pokaże!

Sonda
InstaStories - w jaki sposób wolisz przesuwać relacje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze