Inna piosenką Up rozgrzeje was tej jesieni! Mocny powrót artystki

i

Autor: Warner Music Poland / Global Records Inna piosenką Up rozgrzeje was tej jesieni! Mocny powrót artystki

Inna piosenką Up rozgrzeje was tej jesieni! Mocny powrót artystki

2021-10-29 14:28

INNA przedstawia superprzebojowy, zaraźliwy singiel zatytułowany Up. Twórcami piosenki są Minelli (znana m. in. z globalnego hitu Rampampam), Sebastian Barac, Marcel Botezan, INNA oraz Alex Cotoi. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Hity Jesieni 2021: Up to pełen pozytywnej energii hymn. Za sprawą świeżego brzmienia i opowieści o tym, jak miłość dodaje skrzydeł, nowa piosenka z miejsca poprawia humor, nawet gdy życie płata figle. Singiel idealnie sprawdzi się na wszystkich tanecznych playlistach. Warto dodać, że Inna ostatnio święciła tryumfy z hitem It Don't Matter, nagranym we współpracy z Alokiem. Podbiła również Gorącą 20 Radia ESKA z hitem Cool Me Down, który nagrała wspólnie z polskim producentem

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

Inna - piosenka Up

Jestem niezwykle podekscytowana Up - nie ukrywa INNA. To piosenka, którą pokochałam od pierwszego bitu. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba razem z teledyskiem. Do nagrania powstało lyric video przygotowane przez ekipę NGM Creative, która pracowała przy ostatnich klipach INNY.

Inna - kariera, piosenki, sukcesy

INNA ma za sobą rok sukcesów i kooperacji. Piosenka Flashbacks, która ma ponad 28 milionów odsłon, podbiła listy przebojów w Rosji i Turcji. Następnie ukazały się single Maza (19 milionów odsłon) i Oh My God. Wokalistka na koncie ma ponadto kooperacje z takimi artystami jak Gromee (Cool Me Down), Alok i Sofi Tukker (It Don't Matter), SICKOTOY x Elvana Gjata (Papa) oraz Carla's Dreams, The Motans i Irina Rimes (Here).

INNA może również pochwalić się ponad 5 miliardami odsłon na YouTube, co czyni ją szósta najchętniej oglądaną europejską artystką po takich gwiazdach jak Dua Lipa, Adele, Ellie Goulding, Anne Marie i Little Mix.

Gromee w szalonym tańcu na stole! PORWAŁ publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021!

INNA to prawdziwy muzyczny żywioł. Zawojowała już kluby w Europie, Azji, Ameryce Południowej czy na Bliskim Wschodzie i jest jednym z najbardziej ekscytujących głosów na tanecznej scenie. Rumuńska gwiazda podbiła listy przebojów takimi singlami jak Hot, Sun Is Up i Déjà vu. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Pitbull, Flo Rida, Daddy Yankee czy Juan Magan, docierając na najwyższe miejsca list przebojów w kilkudziesięciu krajach. Zdobyła też wiele nagród, w tym MTV Europe Awards, Romanian Music Awards czy RRA Awards. W 2012 roku została pierwszą europejską artystką, która zgromadziła miliard odsłon na YouTube.

Dzięki niedawnej współpracy z Minelli przy utworze Party zdobyła kolejnych fanów i podbiła kolejne listy przebojów. Utwór znalazł się na kilku oficjalnych playlistach Spotify, by wymienić Pop Brandneu, Dance Brandneu, NMF Deutschland, Italy, Turkey, India, Dance Room, BPM - Today's Dance Hits czy Novedades Viernes MX.