INNA - królowa wakacyjnych rytmów powraca. Seksowny teledysk PRZEDPREMIEROWO na ESKA.pl

INNA
Autor: materiały prasowe

INNA to bez wątpienia królowa lata. Rumuńska wokalistka od lat rozgrzewa swoich fanów, wydając rytmiczne i wpadające w ucho kawałki, które w momencie stają się międzynarodowymi hitami. Maza na pewno będzie jednym z nich! Zobaczcie fragment gorącego klipu piosenkarki TYLKO na ESKA.pl.

INNA - teledysk do piosenki Maza to najgorętsze wideo w karierze rumuńskiej piosenkarki? Nie mamy wątpliwości! Uwielbiana przez polską publiczność gwiazda popu zapowiedziała, że to właśnie numer Maza będzie kolejnym singlem z wydanego w 2020 roku krążka "Heartbreaker". Wideo zostało nakręcone w Dubaju i jest jednym z najbardziej dynamicznych wideoklipów w całym dorobku artystki. Przyciągające uwagę stroje, szczęśliwi, radośni ludzie, potężne samochody i pustynne krajobrazy - to wszystko znajdziecie w nowym teledysku INNY.

Maza to jeden z teledysków, które naprawdę kocham. Jest seksowny, zabawny, ze świetnymi ludźmi i równie świetnym klimatem. Mam nadzieję, że wam się spodoba i podzielicie się nim ze wszystkimi znajomymi! - mówi o swoim najnowszym klipie INNA.

Jeśli nie możecie doczekać się nowego wideo piosenkarki, mamy dla was coś specjalnego! Tylko na ESKA.pl zobaczycie PRZEDPREMIEROWO fragment najgorętszej premiery tego lata. Teledysk do Maza rozgrzeje was do czerwoności i sprawi, że jeszcze bardziej nie będziecie mogli doczekać się wakacji.

INNA - nowa piosenka i teledysk

Za reżyserię gorącego klipu do kawałka Maza odpowiadają Bogdan Păun i Alexandru Mureșan. Utwór jest kolejnym singlem z płyty Heartbreaker, nad którym INNA i jej zespół pracowali przez trzy tygodnie w zamknięciu. Maza to jednak nie koniec niespodzianek od rumuńskiej piosenkarki. Gwiazda muzyki nakręciła sesję na żywo ze wszystkimi nowymi piosenkami i obecnie pracuje nad kolejnym albumem studyjnym, który ukaże się jeszcze w tym roku.

INNA powraca! Fragment teledysku tylko na ESKA.pl
Najnowsze