Inna i Sean Paul razem rozgrzewają do czerwoności! Megahit UP w nowej wersji

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: INNA x Sean Paul - Up (Official Video) // YouTube.com/INNA Inna i Sean Paul razem rozgrzewają do czerwoności! Megahit UP w nowej wersji

Inna i Sean Paul razem rozgrzewają do czerwoności! Megahit UP w nowej wersji

2021-12-17 16:49

UP to jeden z hitów ostatnich tygodni w Radiu ESKA! Teraz solowy singiel, pod którym podpisuje się rumuńska supergwiazda INNA, doczekał się energetycznej wersji z Seanem Paulem. Posłuchajcie jej sami i zobaczcie gorący teledysk już teraz.

INNA kontynuuje serię udanych kooperacji, przedstawiając nową wersję singla Up, który zrealizowała we współpracy z uwielbianym na całym świecie Seanem Paulem. Oryginalny singiel UP ukazał się półtora miesiąca temu. Utwór ma już ponad 14 milionów odsłon na YouTube i zajmuje 53. miejsce na liście Shazam Global.

Gorąca 100 Radia ESKA - głosuj na najlepsze hity 2021!

Sean Paul - jamajski gwiazdor dancehallu - zdobył rozgłos na początku XXI wieku dzięki przebojom Get Busy (z nagrodzonej Grammy płyty Dutty Rock) czy Temperature. Orędownik łączenia dancehallu z popem, nagrywał już z takimi gwiazdami jak Beyoncé (Baby Boy), Sia, Clean Bandit czy Pharrell Williams. Na wydanej w 2018 roku EP-ce "Mad Love" artysty znalazły się piosenki No Lie z Duą Lipą czy numer tytułowy, w którym wsparli go Sia i Becky G.

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

Rok 2021 INNA może niewątpliwie zaliczyć do udanych. Jej piosenka Flashbacks, która zgromadziła ponad 31 milionów odsłon, podbiła listę przebojów w Rosji, gdzie przez 8 tygodni z rzędu utrzymywała się na szczycie zestawienia. Następnie wokalistka wydała single Maza (20 milionów odsłon) i Oh My God, a także współpracowała z Gromee przy Cool Me Down, z Alokiem i Sofi Tukker przy It Don't Matter, ze SICKOTOY i Elvaną Gjatą przy Papa, z Carla's Dreams, The Motans i Iriną Rimes przy Aici oraz z Minelli przy Party.

Ponadto, na kanale artystki na YouTube można oglądać drugi sezon Dance Queen's House - 16-dniową muzyczną sesję, podczas której INNA we współpracy z producentami i autorami piosenek z wytwórni Global Records, a także twórcami ze Szwecji skomponowała kilka nowych utworów oraz podjęła się kilku kreatywnych wyzwań. Całe przedsięwzięcie zostało sfilmowane i w ośmiu odcinkach zamieszczone na kanale YouTube artystki.

INNA może też pochwalić się ponad 7 milionami subskrypcji na YouTube i ponad 5 miliardami odsłon w serwisie.

Inna i Sean Paul - piosenka Up