Imany

i

Autor: Eugenio Recuenco / Magic Records Poland

Imany w Polsce 2023 - gdzie wystąpi? Kiedy koncerty? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2023-04-07 10:50

Imany na trzech koncertach w Polsce! Artystka zaprezentuje wyjątkowy spektakl muzyczny "Voodoo Cello”. To doskonała okazja dla fanów artystki, aby mogli posłuchać jej muzyki na żywo! Gdzie wystąpi Imany? Kiedy koncerty?

Uwielbiana w naszym kraju wokalistka powraca ze specjalnym show. Francuska artystka każdego wieczoru zaprezentuje swój zjawiskowy głos w towarzystwie aż ośmiu wiolonczeli. Imany posłuchamy już w czerwcu 2023 r. w okazałych miejscach teatralno-muzycznych trzech dużych miast w Polsce: Wrocławia (10 czerwca), Gdańska (11 czerwca) i Warszawy (12 czerwca).

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? Kalendarz z najważniejszymi koncertami!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Imany wraca do Polski przy okazji tournée promującego projekt „Voodoo Cello” – to zawierające elementy choreografii widowisko, podczas którego wyjątkowemu głosowi wokalistki towarzyszyć będzie aż 8 wiolonczeli! Wraz z sekcją smyczkową artystka zreinterpretuje kilkanaście znanych popowych kompozycji – od utworów Radiohead i Cata Stevensa, przez hity Boba Marleya, Madonny i Eltona Johna, aż po numery znane z repertuaru t.A.T.u, Imagine Dragons i Eda Sheerana. To będą wieczory przypominające tajemnicze rytuały odprawiane na wybitnych piosenkach. Magiczna Imany będzie przewodziła tej nietypowej ceremonii muzycznej, w której po prostu trzeba wziąć udział!