Imany nie może doczekać się koncertów w Polsce! Gwiazda zdradziła kilka sekretów [WYWIAD]

2021-05-06 14:55 Adam Bysiek
Imany wprowadza pozytywny klimat. Nowa wersja hitu Wonderful Life zachwyca!
Autor: Eugenio Recuenco / Magic Records Poland Imany wprowadza pozytywny klimat. Nowa wersja hitu Wonderful Life zachwyca!

Imany nie może się już doczekać koncertów w Polsce i daje temu wyraz w rozmowie z Radiem ESKA! Gwiazda pojawi się w Polsce jeszcze w 2021 roku i spędzi w kraju nad Wisłą aż 5 dni! Z piosenkarką rozmawiała Kasia Węsierska, której Imany zdradziła kilka sekretów. Wokalistka opowiedziała nam m.in. czym chciałaby zaskoczyć swoich fanów na koncertach w Polsce!

Imany zaskoczyła w ostatnim czasie dosłownie wszystkich, a to za sprawą nowej i odświeżonej wersji legendarnej już piosenki Wonderful Life. Imany opowiedziała o nowej wersji utworu Wonderful Life podczas rozmowy z Radiem ESKA! Gwiazda zdradziła również jak narodził się pomysł na to by odświeżyć ten popularny na całym świecie numer. - Cała płyta, to płyta właśnie z coverami, więc przesłuchałam wiele numerów, które mogłyby się na niej znaleźć. To jedna z moich ulubionych piosenek i było dość naturalne, że znalazła się na płycie - wspomina artystka.

Imany często podkreślała w rozmowie z Kasią Węsierską, jak bardzo ważna jest dla niej sama linia melodyczna tej piosenki, która stała się też jej znakiem rozpoznawczym.

Imany nie może się już doczekać koncertów w Polsce!

Koncerty Imany w Polsce 2021

Koncerty Imany w Polsce 2021 odbędą się w Polsce już w październiku bieżącego roku. Francuska piosenkarka przyjedzie do naszego kraju na długo, ponieważ łącznie spędzi tu ponad 5 dni. Imany zagra w wielu miastach, pojawi się w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku oraz we Wrocławiu! Początek trasy po Polsce zaplanowany jest na 25 października 2021. Pierwszym miastem, w którym zagra swój koncert będzie stolica wielkopolski. - Chciałabym aby było to niezwykłe i wielkie wydarzenie, które odda to co znalazło się na płycie - mówi o swoich spotkaniach z fanami w ramach koncertów Imany. 

Najnowsze