Ilira atakuje tanecznym hitem na jesień 2020! Tekst piosenki Eat My Brain zaskakuje

Ilira atakuje tanecznym hitem na jesień 2020! Eat My Brain, to najdziwniejsze, co usłyszycie!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Ilira atakuje tanecznym hitem na jesień 2020! Eat My Brain, to najdziwniejsze, co usłyszycie!

ILIRA zasłynęła singlem Fading nagranym z Alle Farben, który zdobył w Polsce status platyny oraz przez cztery tygodnie nie schodził z pierwszego miejsca najpopularniejszych piosenek w rozgłośniach w Niemczech. Teraz młoda artystka wraca z piosenką Eat My Brain, która rozgrzeje was tej jesieni. Przekonajcie się słuchając utworu już teraz - na ESKA.pl.

ILIRA atakuje nowym singlem Eat My Brain - bangerem idealnym na Halloween! Szybko zdobywająca popularność kosowsko-albańska piosenkarka prezentuje idealny taneczny przebój z przeraźliwie chwytliwym refrenem. - Eat My Brain był faworytem wśród moich utworów, odkąd go napisałam. Jest o mrocznych i pokręconych myślach, które naprawdę potrafią pożerać cały umysł - mówi ILIRA.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Ilira - nowa piosenka Eat My Brain

You could be the Boddah to my Kurt Cobain - śpiewa, nawiązując do wyobrażonego przyjaciela Kurta Cobaina, do którego zaadresował swój list samobójczy. Za produkcję utworu opowiadają: londyński producent BHAV, NØ SIGNE i Tujamo. Wydany idealnie na Halloween numer przypomina o tym, jak zaskakująco głęboka potrafi być muzyka taneczna.

ILIRA zasłynęła singlem Fading nagranym z Alle Farben, który zdobył w Polsce status platyny oraz przez cztery tygodnie nie schodził z pierwszego miejsca najpopularniejszych piosenek w rozgłośniach w Niemczech. Jej singiel Ladida (My Heart Goes Boom), remake utworu French Affair, podbija obecnie polskie rozgłośnie radiowe - utwór jest już na 21. miejscu polskiej listy airplay.

Ilira - kim jest?

Kim jest ILIRA? Jestem koktajlem z wina, piwa i mojito - mówi o sobie 25-letnia piosenkarka ze Szwajcarii. Nie lubię ograniczać się do jednej rzeczy. ILIRA, której głos rozciąga się na cztery oktawy, w tym w rejony osiągalne (pozornie) tylko dla Mariah Carey, uwielbia poruszać się w różnych kierunkach. Britney Spears, metal, make-up, moda – to niektóre z jej ulubionych tematów. Dodając nie tak słodkie linijki, jak mogłoby się wydawać, do przebojowego, błyszczącego brokatem popu, ILIRA pokazuje, swoją nieoczywistość i uwielbienie kontrastów, które skupiają na niej uwagę wszystkich. Już jako nastolatka śpiewała w studenckim zespole, ale ponieważ jej szwajcarskie miasteczko było raczej spięte, wolała występować w albańskiej telewizji i eksperymentować z beatami i samplami w domu. W zdobyciu popularności pomógł jej Instagram, gdzie publikowała swoje dema oraz YouTube – już ponad 100 000 osób subskrybuje jej profil. ILIRA osiągnęła zawrotny wynik 73 milionów odtworzeń w 79 krajach na Spotify - i dopiero się rozkręca!

Najnowsze