Ile zarabia Natsu? Miesięczne zarobki influencerki zwalają z nóg

2021-10-19 14:19
Ile zarabia Natsu? Miesięczne zarobki influencerki zwalają z nóg
Autor: Screen z filmu na YouTube: KTO ODCHODZI Z TEAM X...?/ YouTube.com/Natsu

Szeroko komentowanym tematem są dochody influencerów. Kwoty, które zarabiają twórcy internetowych treści potrafią zaskoczyć. W ostatnim czasie w tym kontekście głośno zrobiło się na temat Natsu. Ile zarabia Youtuberka? Wszystkie ciekawe informacje znajdziecie w tym artykule!

Ile zarabia Natsu? To pytanie zadaje wiele osób. Natsu czyli Natalia Karczmarczyk należy do znanego Teamu X. Poza nią w grupie są także: Leksiu, Karol Pieszko, Sheo, Monika Kociołek, Czaro, Patrycja Mołczanow oraz Julia Żugaj. Natsu walczyła w federacji Malika Montany High League. Jej kanał w serwisie YouTube obserwuje ponad milion użytkowników. W jednym z dodanych wideo dziewczyna odpowiedziała na pytanie dotyczące swoich zarobków. Ta suma może zaskoczyć wiele osób. Film, w którym o tym opowiada odtworzono już ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy razy. Jesteście ciekawi, o jakich sumach mowa? Czytajcie dalej!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Natsu - zarobki

Dziewczyna nie ukrywa, że jest w bardzo dobrej sytuacji finansowej. Filmik, w którym zdradza fanom ten aspekt swojego życia znalazł się na karcie na czasie. Co dokładnie powiedziała? Przekonajcie się już teraz!

Jak już dużo osób wie, pracuję nad pewnym projektem, który wymaga dość sporych inwestycji. Po prostu jest to czas, kiedy po prostu wydaję dużo pieniędzy. Więc jakbym to miała po prostu podsumować, ile miałam pieniędzy dla siebie w danym miesiącu, po jakichś tam wydatkach, inwestycjach i tak dalej, no to 150 tysięcy. Wydaje mi się, że to był taki najlepszy miesiąc.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze