Ile bierze Smolasty za koncert na urodzinach? KWOTA przyprawia zawrót głowy!

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

gwiazdy

Ile Smolasty bierze za koncert na urodzinach? KWOTA przyprawia o zawrót głowy

2024-03-20 12:49

Koncerty Smolastego to duża dawka pozytywnej energii, tańca i zabawy, a to wszystko w rytm najgorętszych hitów, które każdy zna. Artysta występuje promując swoje solowe utwory, ale chętnie pojawia się też w trakcie telewizyjnych imprez i festiwali. Zobaczyć możecie go również gościnnie na występach jego kolegów z branży. Jak się okazuje, raper przyjmuje również zlecenia od osób prywatnych. Pojawia się na urodzinach, ale pieniądze jakie trzeba za to zapłacić mogą być dla niektórych szokiem!

Spis treści

  1. Smolasty: koncert - ile kosztuje?
  2. Smolasty - piosenki, muzyka, kariera

Ile bierze Smolasty za koncert na urodzinach? Kwota wśród wielu osób może wywołać ogromny szok, ale koniec końców nie ma się co dziwić. Norbert Smoliński aktualnie to obok sanah, czy Dawida Podsiadło najbardziej rozpoznawalna mainstreamowa gwiazda polskiej sceny muzycznej. W ostatnich miesiącach wydał mnóstwo hitów, które pozwoliły mu wspiąć się na szczyt popularności. Najnowszy to chociażby singiel Herbata z Imbirem, Pijemy a lepszy czas, oparty o przebój Urke z repertuaru grupy Wilki, czy diamentowy megahit Duże oczy. Usłyszeć ten ostatni na żywo to marzenie jego największych fanów i ci doskonale wiedzą, że okazji ku temu będzie bardzo dużo. Koncertowy kalendarz Smoły jest wypełniony po brzegi. Niektórzy jednak, zamiast tradycyjnego występu dla tysięcznej publiki wolą dedykowane show. Ile pieniędzy chce Smolasty za występ na urodzinach

Smolasty rozstał się z Nicole Akonchong. Pokazał nową dziewczynę

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO

Smolasty: koncert - ile kosztuje?

Nie jest tajemnicą, że największe i najbardziej rozpoznawalne osobistości zarabiają właśnie na występach na żywo. Najbardziej opłacalny jest dla nich występ w telewizji, która ma możliwość sprzedaży największej ilości reklam. Sprzedaż muzyki w cyfrze przynosi również spore pieniądze, jednak nie tak duże jak właśnie występy na żywo. Stawki Youtuberów za 1 milion wyświetleń w serwisie YouTube oscylują w granicy 6 do 10 tysięcy złotych. Wszystko w zależności od ilości reklam, długości oglądania danego filmu czy chociażby ocen pozytywnych oraz negatywnych. Smolasty w marcu 2023, według SocialBlade, odnotował ponad 12 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. To już daje mu spore korzyści finansowe. A jak to jest z pieniędzmi za koncert na urodzinach? Autor kanału "Sprawdzam Jak" zadzwonił do koncertowego managera Smoły i dowiedział się, że za 35 minutowy występ trzeba zapłacić 35 tysięcy złotych, czyli wspomniany tysiąc za minutę. Jak się okazuje to dużo wyższa kwota niż zaproponowała osoba odpowiedzialna za koncerty Tedego, czy rapera Soboty. To też podobna kwota, jaką za prawie godzinny występ weselny zaproponował zespół Boys oraz Piękni i Młodzi. W przypadku Smolastego należy posiadać również koncertowe nagłośnienie. Nie mogą być to zwykłe głośniki, których używa np. DJ.

Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce? Lepiej usiądźcie!

Smolasty - piosenki, muzyka, kariera

Trzy miesiące temu premierę miał najnowszy album Smolastego, czyli Almost Goat, który pokrył się potrójną platyną. Artysta po wydaniu albumu zrobił sobie krótką przerwę, żeby powrócić z nowymi siłami. I cóż można powiedzieć - Herbata Z Imbirem, czyli najnowszy singiel Smolastego to kawałek zupełnie niespodziewany i zaskakujący. Bo kto patrząc na ostatnie utwory artysty mógł się spodziewać balladowego śpiewanego love songa? Smolasty to bez wątpienia artysta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Oprócz Herbaty z Imbirem, to autor takich hitów, jak Duże Oczy czy nowej wersji Pijemy Za Lepszy Czas. Zdecydowanie jest od lat jednym z najpopularniejszych artystów swojego pokolenia.

Listen on Spreaker.