Ile osób w Polsce nosi twoje nazwisko? Możesz to sprawdzić!

2021-01-28 12:01
nazwisko
Autor: Pixabay.com

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jaka liczba osób w Polsce nosi twoje nazwisko? Okazuje się, że można to sprawdzić w bardzo łatwy sposób! Jeśli jesteś ciekaw, ile osób nazywa się tak samo jak ty, to koniecznie zostań z nami do samego końca i wypróbuj poniższe linki.

Ile osób w Polsce nosi twoje nazwisko? Okazuje się, że istnieje sposób, który pozwala bardzo łatwo to sprawdzić. powtarzalność imion w Polsce jest bardzo popularna, jednak nazwiska, jak wiadomo od dawna również lubią się powtarzać. Jeśli chcesz sprawdzić, ile osób w Polsce nosi takie samo nazwisko jak ty, wystarczy, że skorzystasz ze specjalnych wyszukiwarek, które wyświetlą ci liczbę osób zarejestrowanych pod takim samym nazwiskiem jak twoje.

Na portalu dane.gov.pl znajdują się otwarte, darmowe bazy danych mające dostęp do prawie 300 tysięcy nazwisk z całego kraju. Poza powtarzalnością nazwisk możesz także dowiedzieć się, jakie nazwiska żeńskie oraz męskie należą do grupy najpopularniejszych nazwisk w Polsce. W naszym kraju między innymi najczęściej powtarzającym się nazwiskiem jest nazwisko Nowak, Kowalska, Kowalski oraz Wiśniewska i Wiśniewski. W internecie istnieje wiele portali, na których można sprawdzić powtarzalność polskich nazwisk. Poniżej umieściliśmy przeznaczone do tego linki, dzięki którym uzyskasz, jak najbardziej wiarygodne informacje.

Prawdziwe nazwiska gwiazd

Pytanie 1 z 6
Jak naprawde nazywa się Margaret?

Ile osób w Polsce nosi twoje nazwisko - jak sprawdzić? 

Sprawdź, ile osób w Polsce nosi takie samo nazwisko jak ty. Poniżej przygotowaliśmy dla ciebie link z nazwiskami żeńskimi oraz oddzielny link z nazwiskami męskimi. Możesz sprawdzić to już teraz klikając w nie. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze