Kizo i Bletka

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

tylko u nas

Ile lat ma Bletka? Tej informacji nie ma nawet na jej Wikipedii. Zapytaliśmy!

2024-06-25 15:33

Bletka szturmem podbiła listy przebojów w Polsce za sprawą współpracy z Kizo. Nagrany przez duet singiel "Taxi" jest pierwszym w historii Polski kawałkiem, który pokrył się potrójnym diamentem. I choć Aleksandra Bletek ma dziś ponad dwa miliony miesięcznych słuchaczy, na jej stronie na Wikipedii nie ma... jej wieku. Ile Bletka ma lat? Zapytaliśmy. Zobaczcie, co udało nam się ustalić.

Wiek Bletki do tej pory był tajemnicą. Wokalistka z impetem wkroczyła na polską scenę muzyczną po tym, jak Kizo zaprosił ją do kawałka "Taxi". Piosenkarka jest dowodem na to, że czasami zupełny przypadek może sprawić, iż nasze życie zmieni się o 180 stopni. Jak wyznała nam Doda, to początkowo ona miała śpiewać w pierwszym potrójnie diamentowym kawałku w Polsce. Artystka nie była jednak przekonana co do wrażliwości muzycznej Kizo, choć jak zapewniła, nic do niego nie ma, bowiem znają się prywatnie.

Na początku faktycznie robiłem trochę ten numer pod nią, ale gdzieś tam no nie udało nam się dogadać w sprawie tego utworu. Ja oczywiście nie jestem obrażony w żaden sposób, po prostu nie chciało mi się odpowiadać - odpowiedział Kizo.

Wielu słuchaczy zgodnie twierdzi, że dobrze się stało, bo pojawienie się Bletki u boku Kizo nadało nowej jakości jego wydawnictwom. I chociaż Bletka jest dziś topową polską wokalistką, to na Wikipedii na próżno szukać podstawowej informacji na jej temat, a mianowicie: jej wieku.

Zobacz też: Kizo i Bletka przejmują lato 2024! Ich wspólna EP-ka idealna na imprezę

Kizo i Bletka z nowym singlem "Hero"

Ile lat ma Bletka? 

Wprawdzie kobiet się o wiek nie pyta, ale co tam, zaryzykowaliśmy. Bletka ze śmiechem zareagowała na pytanie, dopytując na ile wygląda i... ostatecznie nie udzielając satysfakcjonującej nas odpowiedzi. Dotarliśmy jednak do informacji, że wschodząca gwiazda polskiej piosenki urodziła się 27 marca 1999 roku, co oznacza, że ma aktualnie 25 lat. Kizo z kolei świętował właśnie swoją trzydziestkę.