Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce? Lepiej usiądźcie!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce? Lepiej usiądźcie!

TRZEBA MIEC GRUBY PORTFEL

Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce? Lepiej usiądźcie!

2024-06-11 14:09

Kilka megahitów, ogromna rozpoznawalność i spore zasięgi. Young Leosia szybko znalazła się w czołówce topowych polskich gwiazd muzyki. Nic dziwnego, że jej koncerty kosztują kilkadziesiąt tysięcy. Za jaką kwotę wystąpi Young Leosia na osiemnastce? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Young Leosia - cena za koncert

Zarobki Young Leosi trafiły pod lupę jej słuchaczy. Prędzej czy później musiało się to stać, bo od zawsze pieniądze topowych polskich gwiazd interesują internautów. Najlepszym tego przykładem jest analiza, ile zarabia Roksana Węgiel za koncert, czy chociażby to, ile bierze Smolasty za występ na urodzinach. Kwoty mogą przyprawić was o gęsią skórkę, jednak ktoś, kto się na to zdecyduje i wyłoży pieniądze będzie mieć wspomnienia do końca życia. W ostatnich latach wartości nabrały koncerty Young Leosi. Artystka, która zaczynała swoją karierę śpiewając utwór "Wyspy", wyprodukowany przez kolegę Taco Hemingway'a, szybko nabrała wiatru w żagle odnosząc sukcesy z takimi hitami, jak "Jungle Girl", "Baila Ella" czy z kultowymi już "Szklankami". Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce?

Young Leosia - operacja, wiek, wzrost, imię, chłopak, szkoła, koncerty. Kim jest?

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

Young Leosia - cena za koncert

Cena występu topowej polskiej gwiazdy jest bardzo wysoka. Do tego należy doliczyć koszty wyżywienia, estrady, czy często też noclegu. Jak dowiedział się autor kanału "Sprawdzam jak" w serwisie YouTube, Smolasty za 35 minutowy bierze 35 tysięcy złotych, czyli tysiąc za minutę. Tyle samo ma inkasować zespół Piękni i Młodzi, a grupa Boys o 5 tysięcy więcej. Natomiast, jak dowiedział się autor profilu cheeeseparty, Roksana Węgiel za 30 minut śpiewania inkasuje od 30 do 40 tysięcy złotych. Ten sam mężczyzna postanowił zadzwonić do ludzi z otoczenia Young Leosi. Okazuje się, że raperka ma otrzymać od 40 do 45 tysięcy złotych za występ w sezonie letnim.

Ile zarabia Friz w 60 minut? Orientacyjne zarobki Karola Wiśniewskiego na godzinę szokują