Igor Marinow w The Voice Of Poland 4. Czym zachwyci jury? [VIDEO]

2014-03-13 11:58

Igor Marinow zachwyciła jurorów Voice Of Poland 4. Zaczynał od grania na ulicy, a teraz zagra na wielkiej scenie Voice Of Poland. Sprawdź na ESKA.pl kim jest Igor Marinow, który trafił pod skrzydła Marka Piekarczyka.

Igor Marinow oczarował jury Voice Of Poland podczas Przesłuchań w Ciemno. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest Igor Marinow, którego trenerem został Marek Piekarczyk.

30-letni Igor Marinow nie ma obywatelstwa. Urodził się on bowiem w Republice Naddniesztrzańskiej, która nie jest uznawana za kraj. O 7 lat gra na ulicach. Zaczynał jeszcze kiedy był studentem Lubelskiego Uniwersytetu im. Marii Curie Skłodowskiej. Obecnie młody piosenkarz jest studentem Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej, koncertuje w całej Polsce oraz poza jej granicami Swój talent wokalny ćwiczy pod okiem takich nauczycieli jak: Dean Kaelin, John Henny, Teri Lassetter Stock, Bob Stoloff i Kevin Mahogany.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Teraz będziecie mieli okazję zobaczyć go w Voice Of Poland. A czym jest dla niego taki występ? - Udział w programie The Voice Of Poland jest dla mnie kolejną wielką szansą aby na większą skalę zaistnieć muzycznie, z drugiej strony też taką walką ze swoimi słabościami - wyjaśnia Igor.

>>> Igor Marinow w The Voice Of Poland czym zachwycił jury?

Igor Marinow - Woman, Voice Of Poland 4
Igor Marinow - Każdy Swoje 10 Minut Ma