Igor Herbut

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

Igor Herbut - wiek, syn, żona, piosenki, Instagram. Kim jest wokalista zespołu Lemon?

2023-05-27 14:23

Igor Herbut - wiek, syn, żona, piosenki, Instagram - to najczęściej wyszukiwane informacje o wokaliście zespołu Lemon. Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji o artyście, który od kilku lat jest ulubieńcem polskich fanów muzyki.

Igor Herbut - wiek, syn, piosenki, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane przez internautów frazy w kontekście piosenkarza. Od 2012 roku, czyli od chwili, gdy zespół Lemon wygrał trzecią edycję Must Be The Music, jego wokalista - Igor Herbut, z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. 

Igor Herbut - wiek

Internauci często poszukują informacji na temat tego, ile Igor Herbut ma lat? Otóż, wokalista zespołu Lemon urodził się 17 grudnia 1990 roku w Przemkowie. Oznacza to, że w 2023 roku skończy on 33lata.

Igor Herbut - syn

Wokalista od 2013 jest związany z Małgorzatą Dacko. W 2019 roku, para doczekała się pierwszego dziecka. Syn Igora Herbuta ma na imię Kai. Jak wiadomo, pierwszy singiel Jasny z albumu piosenkarza jest dedykowany właśnie jemu.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Igor Herbut - piosenki

Od 2011 roku, Igor Herbut jest wokalistą polsko-łemkowsko-ukraińskiego zespołu Lemon. Grupa zwyciężyła w drugiej edycji Must Be The Music i do tej pory nagrała cztery albumy. Do ich najpopularniejszych singli należą - Scarlett, Wkręceni, Napraw, Jutro.

Igor Herbut - Instagram

Juror The Four: Bitwa o sławę posiada oczywiście konta w mediach społecznościowych. Najbardziej aktywny jest jednak na Instagramie. Zamieszcza tam zdjęcia zarówno z koncertów, jak i z życia prywatnego. Jego nick to @aigorek.

Wyświetl ten post na Instagramie.
normalnie. Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)