Iga Jaworska

i

Autor: materiały prasowe Iga Jaworska ogłosila konkurs.

Gwiazdy

Iga Jaworska ogłasza wyjątkowy konkurs! Fani młodej artystki mogą spełnić marzenie

2024-03-26 13:58

Od czasów, gdy Sanah wkroczyła na polską scenę muzyczną, nie mieliśmy okazji tak zafascynować się głosem artystki, który sprawia, że emocje zaklęte w nutach stają się namacalne. Teraz jednak, młoda artystka o równie wielkim i magicznym talencie ogłasza konkurs, który ma szansę zbliżyć ją jeszcze bardziej do swoich fanów.

Iga Jaworska, bo tak brzmi imię i nazwisko tej obiecującej wokalistki, postanowiła podzielić się ze światem swoim niezwykłym talentem i zaprosić fanów do współtworzenia. O czym mowa? Otóż, Iga Jaworska ogłosiła konkurs na dokończenie piosenki, a dokładniej - napisanie drugiej zwrotki. I to nie wszystko! Zwycięzca tego wyzwania zostanie wymieniony jako jeden z autorów w oficjalnych metrykach oraz w fizycznej wersji albumu, który światło dzienne ujrzy już wkrótce. Premiera albumu zapowiedziana została na koniec kwietnia, a do tego czasu fani Igi Jaworskiej zostali obdarowani prezentem w postaci wersji live jednego z jej największych przebojów - "Na Mały Palec". 

Olivia Rodrigo wydała wersję deluxe albumu „GUTS”. 5 nowych piosenek!

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Konkurs dla fanów

To niezwykle poruszające wydarzenie, które łączy artystkę z jej słuchaczami w wyjątkowy sposób. Iga Jaworska tłumaczy swoją decyzję słowami: To dla mnie nie tylko konkurs, ale również sposób na połączenie się z moimi fanami. Chcę, żeby czuli się częścią tego projektu, ponieważ to właśnie dla nich tworzę swoją muzykę. Ich wkład jest dla mnie niezwykle cenny, dlatego postanowiłam dać im szansę na współtworzenie jednego z utworów na moim nadchodzącym albumie. Artystka pokazuje, że docenia swoich fanów i chce ich zaangażować w proces twórczy. Wielu z nich z pewnością skorzysta z tej szansy, by wpisać swoje imię w historię muzycznych osiągnięć Igi. Pierwsze zgłoszenia już wpadają!

Jak wziąć udział?

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy marzą o tym, by ich słowa pojawiły się na oficjalnym albumie, to czas na działanie! Konkurs trwa do końca marca, więc nie zwlekaj. Wystarczy napisać drugą zwrotkę do piosenki, którą Iga udostępniła na swoich mediach społecznościowych, i wysłać w komentarzu. Młoda artystka o magicznym głosie czeka na twój talent. Do dzieła!