Ida Nowakowska zatańczyła u boku Alicji Szemplińskiej! Jej występ zrobił furorę na Eurowizji Junior 2020

Alicja Szemplińska i Ida Nowakowska
Autor: Screen z YT: Alicja - Empires - Interval Act - Junior Eurovision 2020 / Junior Eurovision Song Contest

Eurowizja Junior 2020 była pełna zaskakujących momentów i wzruszających niespodzianek! Jedną z nich przygotowała między innymi prowadząca 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci Ida Nowakowska, która we trakcie gościnnego występu Alicji Szempliński pojawiła się przy niej na scenie.

Eurowizja Junior 2020 była pełna emocji i wzruszeń. 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci składał się z wielu fascynujących momentów, które umilały konkurs zarówno reprezentantom, jak i widzom. W trakcie Eurowizji Junior 2020 nie zabrakło także przygotowanych wcześniej niespodzianek, które na tle całego konkursu wypadły niesamowicie dobrze. Za jedną z takich chwil odpowiedzialna była między innymi Ida Nowakowska, która pojawiła się na scenie w trakcie występu Alicji Szempliński i wraz z wokalistką zrobiła niezapomniane show. Kiedy Alicja Szemplińska śpiewała piosenkę pod tytułem  Empires Ida Nowakowska tańczyła w rytm hitu artystki i wykonała niezwykle emocjonalny układ taneczny. Jej choreografia była lekka, zwinna i bardzo romantyczna, podobnie, jak twórczość 18-letniej wokalistki. Pojawienie się Idy Nowakowskiej na scenie z pewnością dodało otuchy Alicji Szempliński oraz wizualnego uroku, jeśli chodzi o sam występ piosenkarki na Eurowizji Junior 2020. 

Eurowizja Junior 2020 - Ida Nowakowska zatańczyła na scenie 

Eurowizja Junior 2020 była idealna okazją do tańca dla Idy Nowakowskiej, która ponownie mogła pokazać światu swój talent i zamiłowanie do tej sztuki. Artystka z tańcem kojarzona jest od początku swojej kariery, a teraz dzięki swoim tanecznym umiejętnościom ozdobiła gościnny występ Alicji Szemplińskiej,  która pojawiła się na Eurowizji junior 2020. 

Najnowsze