Icona Pop - Emergency: nowa piosenka autorek I Love It. To taneczny hit lata 2015? [AUDIO]

2015-05-26 13:23
Icona Pop
Autor: fot. screen z Twittera Icona Pop Icona Pop

Nowa piosenka Icona Pop Emergency to propozycja na lato 2015, która może dorównać popularności przebojowi I Love It. Dziewczyny z Icona Pop wracają z nową piosenką 2015 zajmując więc mocną pozycję na starcie wyścigu o hit lata 2015. Posłuchajcie porywającego do tańca audio Emergency Icona Pop już teraz na ESKA.pl i zobaczcie, co numer robi z jego autorkami!

Icona Pop Emergency prezentują jako swoją nową piosenkę 2015, którą od razu kwalifikujemy do walki o tytuł hitu lata 2015. Dziewczyny z Icona Pop znane dzięki I Love It z Charli XCX w końcu mają szansę przebić swój przebój z 2012 roku. Audio Emergency Icona Pop do posłuchania na dole strony to taneczna propozycja w klimacie lat 20. przypominająca nieco A Little Party Never Killed Nobody Fergie. W nowej piosence Icona Pop 2015 gościnnie szwedzki piosenkarz Erik Hassle.

>> Sevilla - Dnipro: transmisja, składy drużyn, gdzie oglądać finał LE 2015 online? Niezbędnik kibica

Czy Emergency Icona Pop rzeczywiście ma szansę podbić wakacyjne listy przebojów 2015? No cóż, wystarczy zobaczyć, co kawałek robi z jego autorkami. Caroline Hjelt i Aino Jawo nie mogą powstrzymać się od tanecznych szaleństw słuchając Emergency, co udowodniły na Twitterze.


Emergency Icona Pop to znak, że duet już wkrótce pochwali się nową, trzecią w swojej karierze płytą. Taneczny kandydat na hit lata 2015 poniżej to właśnie pierwszy singiel z krążka. Szczegóły albumu nie są jeszcze znane.

JB

Najnowsze