Modelki

i

Autor: materiały prasowe Universal Music, YouTube The Voice Kids Poland

gwiazdy

Ich numer "Chyba że z tobą" jest hitem sieci. Jedna z modelek zaczynała w "The Voice Kids"! Mocno się zmieniła?

2024-05-27 12:58

Piosenka "Chyba że z tobą" jest najbardziej viralowym kawałkiem w Polsce. Modelki właściwie w momencie stały się najchętniej słuchanymi debiutantkami w naszym kraju. Nie wszyscy wiedzą o tym, że jedna z wokalistek zasłynęła udziałem w "The Voice Kids". Brała udział w tej samej edycji co Roksana Węgiel!

Gdy w lipcu 2023 roku pisaliśmy o tym wchodzącym na polski rynek muzyczny girslbandzie, który powstał z inicjatywy Antony’ego Esci, wierzyliśmy, że MODELKI naprawdę zawojują branżę fonograficzną. Tak też się stało. Za sprawą viralowego kawałka "Chyba że z tobą" o dziewczynach dowiedziała się cała Polska, a singiel wygenerował liczby, o które zazdrosny mógłby być niejeden działający znacznie dłużej na rynku artysta. Na samym YouTubie mowa o 18 milionach! Nie wszyscy wiedzą o tym, że jedna z wokalistek, Agnieszka Nowakowska, dała się poznać szerszej publiczności znacznie wcześniej. Jako 14-latka była finalistką pierwszej edycji programu "The Voice Kids". Trenerzy szybko odkryli drzemiący w niej potencjał, gdy podczas przesłuchań w ciemno wykonała hit "Faith". W stronę Agnieszki odwróciły się wszystkie fotele, a ona zdecydowała, że chce kontynuować swoją przygodę z formatem pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego. 

Dawid Kwiatkowski nowym trenerem "The Voice of Poland"? Nie mówi nie. Jest jednak jedno "ale"

POLSAT HIT FESTIWAL - Natalia Zastępa

Agnieszka Nowakowska z Modelek zaczynała w "The Voice Kids"

Założeniem projektu było znalezienie trzech dziewczyn i stworzenie z nich girlsbandu tworzącego rap, do którego można się dobrze bawić. Po kilku miesiącach do zespołu dołączyła Agnieszka Nowakowska, wokalistka i finalistka „The Voice Kids”, która znała się z Ulą już wcześniej. Rozpoczęły się poszukiwania trzeciej MODELKI - w lutym 2023 roku do grupy dołączyła Zuzanna Fijak - lekkoatletka, która amatorsko nagrywała rapowe numery na YouTube i covery na TikToku. Agnieszka zasłynęła już w 2018 roku, biorąc udział w 1. edycji "The Voice Kids". Reprezentantka drużyny Dawida Kwiatkowskiego odpadła dopiero przed ścisłym finałem. Mocno się zmieniła?