I Kissed A Girl - co zaszło między Miley Cyrus a Katy Perry?

2017-05-18 17:41
I Kissed A Girl - co zaszło między Miley Cyrus a Katy Perry?
Autor: fot. East News I Kissed A Girl - co zaszło między Miley Cyrus a Katy Perry?

Miley Cyrus twierdzi, że Katy Perry w swoim wielkim hicie I Kissed A Girl śpiewała właśnie o niej!

Miley Cyrus twierdzi, że piosenka I Kissed A Girl, czyli jeden z największych hitów Katy Perry opowiada o niej. Nie wszyscy wiedzą bowiem, że piosenkarki znają się już od niemal 10 lat i... już się kiedyś ze sobą całowały. W jednym z ostatnich wywiadów Miley zdradziła nawet, że zanim w ogóle jeszcze poznały się na żywo, w czasach gdy ona jeszcze wcielała się w postać Hanny Montany, Katy czuła wobec niej coś szczególnego. 
>> Projekt Lady 2: kiedy premiera drugiej edycji?

"I Kissed A Girl" od Katy Perry opowiada o Miley Cyrus?!

Autorka singla Malibu wspomina, że niemal dekadę temu, gdy Katy promowała swój pierwszy wielki przebój, Miley usłyszała jej radiowy wywiad, podczas którego zapytano ją o kim opowiada piosenka o całowaniu się z dziewczyną. Katy miała wtedy powiedzieć, że chodziło jej o Miley! - Gdy to usłyszałam, zaczęłam krzyczeć i panikować - wyznała artystka. W tym momencie zasadne zdaje się pytanie, czy Miley przypadkiem nie poniosła nieco fantazja. Przypomnijmy bowiem, że w 2008 roku, czyli wtedy, gdy Katy Perry wydała I Kissed A Girl, autorka hitu Wrecking Ball miała zaledwie 15 lat. Jeśli Katy rzeczywiście publicznie przyznała się, że pisząc piosenkę o lesbijskim pocałunku fantazjowała o słynnej nastolatce, to raczej musiał być to żart.

To nie zmienia faktu, że piosenkarki mają już na swoim koncie jeden głośny pocałunek, do którego jednak doszło stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku podczas romantycznej piosenki pt. Adore You na trasie koncertowej Bangerz Tour. Sprawdźcie poniżej.

 

Najnowsze