I Kissed A Girl - co zaszło między Miley Cyrus a Katy Perry?

2017-05-18 17:41
I Kissed A Girl - co zaszło między Miley Cyrus a Katy Perry?
Autor: fot. East News I Kissed A Girl - co zaszło między Miley Cyrus a Katy Perry?

Miley Cyrus twierdzi, że Katy Perry w swoim wielkim hicie I Kissed A Girl śpiewała właśnie o niej!

Miley Cyrus twierdzi, że piosenka I Kissed A Girl, czyli jeden z największych hitów Katy Perry opowiada o niej. Nie wszyscy wiedzą bowiem, że piosenkarki znają się już od niemal 10 lat i... już się kiedyś ze sobą całowały. W jednym z ostatnich wywiadów Miley zdradziła nawet, że zanim w ogóle jeszcze poznały się na żywo, w czasach gdy ona jeszcze wcielała się w postać Hanny Montany, Katy czuła wobec niej coś szczególnego. 
>> Projekt Lady 2: kiedy premiera drugiej edycji?

"I Kissed A Girl" od Katy Perry opowiada o Miley Cyrus?!

Autorka singla Malibu wspomina, że niemal dekadę temu, gdy Katy promowała swój pierwszy wielki przebój, Miley usłyszała jej radiowy wywiad, podczas którego zapytano ją o kim opowiada piosenka o całowaniu się z dziewczyną. Katy miała wtedy powiedzieć, że chodziło jej o Miley! - Gdy to usłyszałam, zaczęłam krzyczeć i panikować - wyznała artystka. W tym momencie zasadne zdaje się pytanie, czy Miley przypadkiem nie poniosła nieco fantazja. Przypomnijmy bowiem, że w 2008 roku, czyli wtedy, gdy Katy Perry wydała I Kissed A Girl, autorka hitu Wrecking Ball miała zaledwie 15 lat. Jeśli Katy rzeczywiście publicznie przyznała się, że pisząc piosenkę o lesbijskim pocałunku fantazjowała o słynnej nastolatce, to raczej musiał być to żart.

To nie zmienia faktu, że piosenkarki mają już na swoim koncie jeden głośny pocałunek, do którego jednak doszło stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku podczas romantycznej piosenki pt. Adore You na trasie koncertowej Bangerz Tour. Sprawdźcie poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze