Hurts

i

Autor: fot. Bulls Hurts

Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]

2015-05-28 15:32

Hurts Some Kind Of Heaven pod koniec maja 2015 roku zaprezentowali jako swoją nową piosenkę i pierwszy singiel z trzeciej płyty. Audio Some Kind Of Heaven Hurts mamy dla Was oczywiście do odpalenia na ESKA.pl a zrobić to warto, bo grupa zaskakuje brzmieniem. Podoba się Wam takie wydanie Hurts?

Nowa piosenka Hurts to Some Kind Of Heaven. Audio Some Kind Of Heaven od Hurts zadebiutowało na YouTube 28 maja 2015 roku. Numer jest pierwszym singlem z nowej płyty Hurts na 2015 rok. Będzie to trzeci krążek w karierze formacji i wszystko wskazuje na to, że zaskoczy brzmieniem wielu fanów. Tak jest przynajmniej w przypadku Some Kind Of Heaven - nowa piosenka Hurts przedstawia nam skład jako zdecydowanie bardziej popowy niż dotychczas. Dynamiczna kompozycja i wpadające w ucho tytyryryty w refrenie mają już swoich pierwszych zwolenników.

ESKA.pl przypomina, że Hurts w 2013 roku współpracowali z Calvinem Harrisem i Alesso, czego efektem jest hit Under Control. Kto wie, może ta kolaboracja zainspirowała ich do tworzenia bardziej energicznych kompozycji.

>> Dzień Dziecka 2015 - dzieci gwiazd i artyści za młodu na 1 czerwca!

Kiedy premiera nowej płyty Hurts z Some Kind Of Heaven na trackliście? Niestety o krążku pod koniec maja wiadomo niewiele. Większość mediów zakłada końcówkę 2015 roku. Na swoim koncie zespół ma do tej pory dwa longplay'e zatytułowane kolejno Happiness i Exile.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE