Hurts ogłasza nową płytę 2017 i koncerty w Polsce

i

Autor: fot. okładka nowej płyty Hurts - Desire Hurts ogłasza nową płytę 2017 i koncerty w Polsce

Hurts ogłasza nową płytę 2017 i koncerty w Polsce

2017-06-02 12:24

Zespół Hurts zdradza szczegóły nowej płyty 2017 pt. Desire. Theo Hutchcraft i Adam Anderson będą promować swój najnowszy album na dwóch koncertach w Polsce!

Hurts prezentuje okładkę i zdradza datę premiery swojej nowej płyty. Czwarty studyjny album Brytyjczyków o nazwie Desire trafi do sprzedaży 29 września 2017. - Mamy wielką przyjemność przedstawić DESIRE. Album pełen pasji, bólu i pożądania... i najlepszej muzyki, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy - tak duet zapowiada swój nowy krążek. Duet będzie promować swoje nowe wydawnictwo podczas imponującej trasy koncertowej, które jak zwykle zawita także do naszego kraju.

Hurts w Polsce 2017: daty, miejsca, bilety

Brytyjski duet po raz kolejny nie zapomniał o swoich polskich fanach i podobnie jak na poprzedniej trasie koncertowej wystąpi w Poznaniu i Warszawie. Bilety na koncerty Hurts w hali MTP 2 nr. 2 (19 listopada 2017) i na Torwarze (21 listopada 2017) można nabyć na: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. 

Występy Hurts w Polsce organizuje agencja Go Ahead. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do pierwszego singla z nadchodzącej płyty Hurts, czyli przebojowego Beautiful Ones.