Teledysk Hurts - Lights

i

Autor: fot. screen z teledysku na VEVO Teledysk Hurts - Lights

Hurts - Lights: teledysk do singla z Surrender już jest

2015-08-27 15:33

Teledysk Hurts - Lights już w sieci. Na dwa dni przed występem na ESKA Music Awards 2015 Hurts prezentują teledysk do nowego singla. Jest to już drugi klip promujący trzecią płytę Hurts pt. Surrender. Zobacz wideoklip do Lights już teraz - na ESKA.pl

Nowy teledysk Hurts - Lights trafił do sieci na dwa dni przed występem duetu na ESKA Music Awards 2015 w Szczecinie. Lights to już drugi wideoklip promujący trzecią płytę Hurts. Premiera albumu Surrender nastąpi 9 października 2015 roku, ale do tego czasu możemy cieszyć uszy aż trzema kawałkami z nadchodzącego krążka, które oficjalnie ukazały się na kanale HurtsVEVO.

Teledysk do Lights to trwający prawie siedem minut krótki film będący efektem ponownej współpracy Theo Hutchcrafta i Adama Andersona z reżyserem Dawnem Shadforthem. Panowie spotkali się już w 2010 roku na planie klipu do hitu Wonderful Life z debiutanckiej płyty duetu.

Nowy wideoklip zdecydowanie różni się od poprzednich dokonań zespołu. W Lights możemy zobaczyć wokalistę Hurts wykonującego po raz pierwszy... układ choreograficzny! Taneczne popisy stanowią tutaj mocny kontrast z dosyć mrocznym klimatem teledysku. Nowy teledysk Hurts do singla Lights możecie obejrzeć poniżej.

 

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE