Hurts na ESKA Music Awards 2015

i

Autor: fot. Bulls Hurts na ESKA Music Awards 2015

Hurts - kim jest druga zagraniczna gwiazda ESKA Music Awards 2015? Na gali zespół poznamy jeszcze lepiej!

2015-08-05 20:00

Hurts na ESKA Music Awards 2015 - mamy przyjemność zaprezentować Wam drugą zagraniczną gwiazdę gali w Szczecinie. Hurts w Polsce pojawią się właśnie na EMA 2015 a w ramach odliczania do występu jednej z głównych atrakcji Eskowej ceremonii garść informacji o zespole. Sprawdźcie, kim są Hurts... chociaż większości z Was tych panów nie trzeba przedstawiać w ogóle.

Hurts na ESKA Music Awards 2015 podziwiać będziemy już 29 sierpnia w Szczecinie. Dokładnie tak, Hurts na EMA 2015 to ogłoszenie przygotowane dla Was na początek miesiąca, na koniec którego najważniejsza muzyczna ceremonia rozdania nagród w Polsce! Wprawdzie jesteśmy pewni, że większości z Was Hurts nie trzeba już przedstawiać, czytanie o osiągnięciach grupy jest przecież samą przyjemność. A panowie mają się czym pochwalić, tym bardziej czujemy się zaszczyceni goszcząc ich na gali EMA 2015.

Kim są Hurts?

Hurts - zagraniczna gwiazda ESKA Music Awards 2015 - to synth popowy duet z Wielkiej Brytanii dziś znany na całym świecie. Wokalista Theo Hutchcraft i kompozytor Adam Anderson rozkochali w sobie także Polskę i słuchaczy Radia ESKA. Wszystko to za sprawą hitów takich jak Wonderful Life czy też Stay. Te pochodzą z debiutanckiego albumu formacji o tytule Happiness. Krążek wydany w 2010 roku rozszedł się w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy.

Dyskografia Hurts to także krążek Exile i zbliżający się wielkimi krokami longplay Surrender. Premiera trzeciej płyty Hurts zaplanowana jest na 9 października 2015 roku.

Twórczość Hurts porównuje się do Depeche Mode, Righteous Brothers, Prince'a, Pet Shop Boys czy też New Order. Panowie wypracowali jednak swój niepowtarzalny styl łączący w sobie końcówkę lat 80. i pop XXI wieku. Doświadczyć tego będziecie mogli oczywiście na ESKA Music Awards 2015.

>> WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM!
Polub fanpage Radia ESKA na Facebooku i zobacz Jankesa śpiewającego „Thank You Very Much” w sukni Margaret na gali ESKA Music Awards 2015!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Gwiazdy EMA 2015

Wśród gwiazd EMA 2015 również Adam Lambert - także gość specjalny wydarzenia. Z polskich wykonawców na scenie nie zabraknie Margaret, Sarsy, Cleo, Grzegorza Hyżego, Agaty Dziarmagowskiej czy też Sound'n'Grace.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE