Hotel Transylwania 2: trailer. Selena Gomez ponownie w roli Mavis? Sel zaprasza do oglądania [VIDEO]

2015-03-13 15:52
Hotel Transylwania 2 - print screen z trailera
Autor: print screen youtube Hotel Transylwania 2 - jest już zwiastun!

Druga część filmu animowanego Hotel Transylwania trafi do kin już 9 października 2015 roku. Przypomnijmy, że w pierwszej części filmu w anglojęzycznej wersji językowej można było usłyszeć Selenę Gomez. Wokalistka już teraz umieściła na swojej oficjalnej stronie zwiastun drugiej części Hotel Transylwania. Czy Sel nagra piosenkę do kolejnej części hitowej animacji? Szczegóły na ESKA.pl 

Do sieci trafił pierwszy zwiastun drugiej części animowanego hitu Hotel Transylwania. Trailer do filmu umieściła na swojej stronie Selena Gomez. Przypomnijmy, że wokalistka w pierwszej części dubbingowała główną bohaterkę - 118-letnią wampirzycę Mavis. Kolejna część filmu będzie zawierała kontynuację losów niepokornej Mavis, co z kolei oznacza, że Sel znowu trafi do filmowego studia nagrań. Czy Selena Gomez nagra piosenkę do Hotel Transylwania 2, tak jak Rihanna nagrała utwór do filmu Home (o udziale Rihanny w filmie Home pisaliśmy >>>TUTAJ<<<). Tego jeszcze nie wiadomo. W zamian za to już teraz można obejrzeć trailer Hotelu Transylwania 2 (poniżej artykułu). 

>>>>Jak bezpiecznie oglądać zaćmienie Słońca 20 marca 2015? Zobacz, jak i o której zaćmienie Słońca w Polsce

>>>>Kiedy wiosna 2015? Już niebawem. Jesteście gotowi na pierwszy dzień wiosny?

Hotel Transylwania 2 tym razem skupi się na postaci Dennisa (syn Mavis i śmiertelnika), który jest szkolony przez swego dziadka Draculę na poczciwego wampira. Problem w tym, że Dennis wykazuje więcej zachowań ludzkich niż potwornych. Sytuacja się pogorszy podczas niespodziewanej wizyty ojca Draculi - Vlada. Tymczasem córka króla wampirów, Mavis, przeżyje szok kulturowy, podczas odwiedzin u swoich śmiertelnych teściów. Hotel Transylwania do polskich kin trafi 9 października 2015 roku. 

Selena Gomez umieściła na swoim oficjalnym profilu społecznościowym trailer do nadchodzącej drugiej części filmu Hotel Transylvania 2. Szykuje się dobra zabawa. Zobaczcie sami:

>>>>Serial Played za darmo i online do obejrzenia na eskaGO

Serial sensacyjny Played - wszystkie sezony dostępne online na eskaGO:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze