Horoskop tygodniowy 28.09-4.10.2020. Zobacz co cię czeka! Miłość, pieniądze, zdrowie

2020-09-28 11:50 ek
jesień
Autor: pixabay.com

Co wydarzy się w tym tygodniu? To z pewnością ciekawi wielu z was! Horoskop tygodniowy może uchylić wam trochę szczegółów, dlatego warto się z nim zapoznać. Zobacz, co czeka się w najbliższych dniach. Miłość, pieniądze, zdrowie - o tych rzeczach myślicie najczęściej!

Horoskop tygodniowy 28.09-4.10.2020. Zobacz co cię czeka! Nie da się ukryć, że każdego człowieka ciekawi to, co wydarzy się w jego życiu za moment, jutro lub nawet za pół roku. Z pomocą przychodzą nam gwiazdy i horoskop. Za ich sprawą, możemy dowiedzieć się, co być może szykuje dla nas los i na co mamy być przygotowani. Ostatni tydzień września, dla niektórych znaków zodiaku będzie bardzo emocjonalny. Niektórzy nie będą mogli się z czymś pogodzić, a innych złapie mocne przeziębienie! Nie czekaj ani chwili dłużej. Znajdź poniżej swój znak zodiaku i zobacz, co gwiazdy zaplanowały dla ciebie na ten tydzień. Miłość, pieniądze, zdrowie - to najważniejsze kwestie, na które większość z nas zwraca uwagę!

Horoskop tygodniowy 28.09-4.10.2020

Bliźnięta - Miłość: poczujesz się zraniony, ale ktoś bardzo będzie cię w tym wszystkim wspierał. Otwórz oczy, a zobaczysz jaki skarb masz blisko siebie. Zdrowie: i tak się właśnie kończy lekkie ubieranie się, gdy za oknem prawdziwa jesień. Marsz do łóżka i nabieraj sił. Pieniądze: niestety trochę pieniędzy ubędzie ci z konta, jednak koniec tygodnia szybko to zrekompensuje. 

Rak - Miłość: co to będzie za tydzień! Romantycznie, romantycznie i jeszcze raz romantycznie. Ciesz się z każdej chwili. Zdrowie: poczujesz napływ nie dość, że pozytywnej energii to jeszcze odpoczniesz jak nigdy wcześniej. Pieniądze: szykuje się sporo wydatków, ale to będzie przyjemne wydawanie pieniędzy!

Lew - Miłość: po każdej burzy wychodzi słońce i w tym tygodniu się o tym przekonasz. Zdrowie: ajj ostatnie tygodnie były dla ciebie jednym wielkim stresem, ale to w końcu minie. Wieczorami intensywnie odpoczywaj! Pieniądze: w środku tygodnia stan twojego konta bardzo cię ucieszy, teraz potrzebujesz mieć przy sobie więcej gotówki.

Panna - Miłość: niestety szykuje się kłótnia z osobą na której ci zależy, trzymaj język za zębami żeby nie pogorszyć sytuacji! Zdrowie: staraj się unikać zimnego picia i jedzenia. Twoje gardło zdecydowanie woli ciepłe rzeczy. Pieniądze: szykuje się sporo wydatków związanych z podróżą, możesz nie być zadowolony.

Waga - Miłość: ktoś siedzi ci w twojej głowie i nie chce z niej wyjść? Może warto się nad tym zastanowić i coś zrobić w tym kierunku? Zdrowie: wyrzuć stres ze swojego życia, to on jest największym problemem i dzięki niemu masz te bóle głowy! Pieniądze: w tym tygodniu wydasz dużo pieniędzy na zakupy spożywcze, ale.. przez żołądek do serca!

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Horoskop tygodniowy 28.09-4.10.2020

Skorpion - Miłość: twoje gorące serce nie jest dla każdego, lecz tylko dla jednej osoby. Zapamiętaj to sobie i nie dawaj złudzeń komuś innemu. Tą osobę może to zaboleć. Zdrowie: jeśli na dworze świeci słonko, staraj się jak najwięcej łapać naturalnej witaminy D! Pieniądze: w końcu ktoś odda ci pieniądze, które kiedyś mu pożyczyłeś. Odłóż je na czarną godzinę, może akurat będą ci potrzebne?

Strzelec - Miłość: to dobry czas dla singli, którzy w końcu odnajdą swoją drugą połówkę. Niestety strzelce będące w związkach muszą uzbroić się w cierpliwość - w końcu wasz partner was zrozumie. Zdrowie: nowe obowiązki mogą cię przerosnąć - odpocznij! Pieniądze: pilnuj portfela, bo potem będzie płacz!

Koziorożec - Miłość: oh co to będzie za tydzień! Miłosne wzloty i uniesienia, a także motylki w brzuchu. Długo na to czekałeś! Zdrowie: rano może szczypać cię coś w gardle, ale to nic poważnego. Gorąca herbata z cytryną i miodem złagodzą poranny ból. Pieniądze: jak to się mówi, dzień jak co dzień. W tej kwestii póki co nic się w twoim życiu nie zmieni.

Wodnik - Miłość: to nie jest dobry czas dla singli, lepiej unikać zgromadzeń. Zdrowie: rutynowe badania nie są wcale wstydliwe, może czas zrobić komplet i sprawdzić stan swojego zdrowia? Warto się badać! Pieniądze: schowaj swoją kartę kredytową gdzieś głęboko, bo inaczej w tym tygodniu możesz trochę zaszaleć.

Ryby - Miłość: podziękuj losowi za to co masz, masz więcej niż ci się wydaje! Ogromny z ciebie szczęściarz. Zdrowie: Ostatnio dużo pracowałeś - odpocznij i zregeneruj siły. Pieniądze: Wypłata pod koniec tygodnia mocno cię ucieszy.

Baran - Miłość: przyszykuj się na zachwiania emocjonalne, czasem warto jest odpuścić. Zdrowie: może warto odwiedzić dentystę? Dawno tego nie robiłeś! Pieniądze: Koniec miesiąca może być dla ciebie ciężki, ale w październiku będzie lepiej

Byk - Miłość: przeszłość znów zapuka do twoich drzwi, dlatego od niektórych sytuacji będzie trudno ci się uwolnić - pocieszenie znajdziesz w ramionach bliskiej ci osoby lub partnera. Zdrowie: rano ubieraj się cieplej, bo możesz się przeziębić! Pieniądze: w końcu będziesz zadowolony, na twoim koncie bankowym pojawi się więcej pieniążków!

Najnowsze