kłótnia

i

Autor: Canva

Astrologia

Horoskop partnerski na lato 2023. Dla trzech znaków zodiaku to będzie trudny czas!

2023-07-12 9:35

Zdaniem astrologów to, jaka będzie najbliższa przyszłość, zależeć może między innymi od miesiąca, w którym się urodziliśmy. To właśnie znaki zodiaku określają nie tylko naszą osobowość i charakter, ale również nasze predyspozycje i możliwe scenariusze, które mogą wydarzyć się w najbliższym czasie. Okazuje się, że tegoroczne lato nie dla wszystkich będzie przyjemnym czasem...

Horoskop partnerski na lato 2023 podpowiada, że niektóre znaki zodiaku powinny przygotować się na to, że będą musiały zmierzyć się z wieloma problemami uczuciowymi oraz zachwianym poczuciem własnej wartości. Gwiazdy podpowiadają, że najbliższe tygodnie mogą być naprawdę wymagające, a wakacyjne romanse i flirty nie zawsze okażą się strzałem w dziesiątkę. Partnerski horoskop na czerwiec, lipiec i sierpień 2023, to nic innego jak miłosna prognoza, dzięki której możesz przygotować się na to, co czeka Cię w najbliższym czasie. Choć wiele osób może liczyć na naprawdę udany, wakacyjny czas, to są też tacy, dla których tegoroczne promienie słońca zostaną zastąpione ciemnymi chmurami. Lato 2023 może okazać się dla trzech znaków zodiaków obfite w... złamane serca i łzy.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Lato 2023 - horoskop

Partnerski horoskop na lato 2023 pozwoli Ci uzyskać pełen obraz na to, jak mogą wyglądać Twoje najbliższe tygodnie. Zmiana pór roku, to również sporo zmian i nowości w życiu. Jednak okazuje się, że nie dla wszystkich będą one komfortowe i łatwe. Choć lato z pewnością niesie ze sobą ogromne nadzieje, to powinniśmy przygotować się na to, że mogą pojawić się także pewne obawy i dylematy, które będą spędzać nam sen z powiek.

  • Wodnik

Nie szukaj miłości na siłę, ona sama Cię odnajdzie. Im bardziej uporczywie będziesz próbował odnaleźć swoją drugą połówkę, tym większy niepokój i bezsilność będziesz czuł. Odpuść i zajmij się bieżącymi sprawami, które piętrzą się wokół Ciebie i przestań zaniedbywać swoje obowiązki. Jeśli chęć ustabilizowania się i płomiennej miłości okażą się ważniejsze, może się to skończyć nie tylko problemami z emocjami, ale również tymi na płaszczyźnie zawodowej. Z kolei osoby spod tego znaku zodiaku, które są w związku powinny przestać ograniczać swojego partnera. Rozmowa zawsze jest dobrym rozwiązaniem, jednak nie w przypadku, kiedy wszystko zostało już powiedziane, a wasza zazdrość w spory sposób go ogranicza.

  • Panna

Zadbaj o to, by Twój partner czuł się zaopiekowany. Troska o drugą osobę to nie tylko odebranie z pracy czy zrobienie zakupów, ale także kawa z rana i ulubiony posiłek do pracy. Często w związku pojawia się rutyna, która potrafi wykończyć daną relację. Jeśli czujesz, że u Was jest podobnie, nie bagatelizuj jej. Inaczej możesz mierzyć się ze sporymi, negatywnymi konsekwencjami. W przypadku singli ważne jest, by osoby spod tego znaku zodiaku skupiły się na rozwoju i realizacji swoich celów. Nie wchodźcie w wakacyjne romanse i flirty. Macie teraz ważniejsze sprawy na głowie.

  • Rak

Miłość niejedno ma imię. Niestety, w najbliższym czasie może okazać się to prawdą. Bądź czujny i nie daj się zwieźć zapewnieniom wierności. Nie bagatelizuj drobnych sygnałów. To właśnie one mogą okazać się pomocne w drodze do odkrycia prawdy i rozprawienia się z kłamstwami i oszustwami. Z kolei single powinni uważać na letnie romanse. Choć przez chwilę będą się fajnie bawić, to zauroczenie i uczucia, które wejdą w grę, mogą okazać się jednostronne. Nikt z Was przecież nie chce złamanego serca, prawda?