Horoskop na weekend 23-24.11.2019 dla wszystkich znaków zodiaku - Lew, Byk, Panna, Waga, Baran, Wodnik, Ryby, Strzelec, Skorpion, Koziorożec

2019-11-24 10:06 A.D.
Horoskop
Autor: East News / John Daniels / ardea.com

Weekend 23-24 ma przed tobą zbyt wiele tajemnic? Dzięki horoskopom możemy zajrzeć w przyszłość i przygotować się na spotkanie z losem. Przepowiednia może pomóc nam rozwiązywać problemy, dodawać pewności siebie i ostrzegać przed różnymi niebezpieczeństwami. Specjalnie dla was przygotowaliśmy horoskop na weekend dla wszystkich znaków zodiaku! Sprawdź co cię czeka!

Horoskop może odmienić wasze życie! Chociaż nie każdy wierzy w jego magiczne zdolności, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb. Mają one czasem zbawienny wpływ na nasz humor i poczucie własnej wartości. Co czeka was w weekend 23-24.11.2019? 

Wodnik - Znów myślisz tylko o sobie! Twoi znajomi zaczynają być znudzeni i niedługo może dojść do poważnej awantury. W ten weekend postaraj się znaleźć dla nich czas.

Ryby - Weekend upłynie pod hasłem: czas na relaks! Poszukaj jednak w sobie motywacji, by zrealizować kilka planów. Nie przekładaj wszystkiego na później! 

Baran - Ważny telefon od bliskiej osoby może popsuć twój humor. W niedzielę poszukaj sposobu na rozwiązanie problemu rodzinnego. 

Bliźnięta - Czeka cię w sobotę poważna rozmowa, a od tego, co zdecydujesz zależeć może wiele. Pamiętaj, że czasem warto przyznać się do błędu. Niedziela pobudzi cię do działania! 

Byk - Wpadniesz na pomysł, który może okazać się prawdziwym hitem! Bliska osoba znajdzie się w potrzebie, spróbuj nie wpadać w panikę! 

Rak - Poczujesz się dziś prawdziwym królem świata! To pomoże ci w podjęciu decyzji, z którą od dawna zwlekałeś. Powodzenia!

Lew - to będzie niezwykły okres dla Lwów. Mają szansę na przeżycie swojej wielkiej przygody, a miłość może spotkać je w zupełnie niespodziewanej chwili!

Panna - Czeka cię miesiąc łączący wyzwania i stabilizację. Poszukaj odpowiedniego wyśrodkowania, ale nie popadnij w rutynę!

Waga - Wybierz się na zasłużony urlop. Październik sprzyja miłosnemu nastrojowi i warto to wykorzystać. Wspólny weekend z partnerem może wiele zmienić w waszym związku!

Skorpion - W październiku przeżyjesz kilka miłych chwil w rodzinnym gronie. Sporo wyzwań i pracy czeka cię jednak w domu. Nie wpadaj jednak w panikę! Oparcie znajdziesz w partnerze.

Strzelec - Nowe hobby ukoi twoje nerwy. Chociaż jesień będzie dawać się we znaki, to ty znajdziesz spokój i harmonię. Zadbaj o siebie!

Koziorożec - Wraz z jesienną pogodą do twoich bram puka depresja. Postaraj się nie popadać w melancholię. Przyjaciel z dawnych lat może chcieć odnowić kontakty.

Najnowsze