Horoskop na weekend 21-22.12.2019 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2019-12-22 10:52
Horoskop
Autor: Canva.com

Dzięki horoskopom możemy zajrzeć w przyszłość i przygotować się na spotkanie z losem. Przepowiednia może pomóc nam rozwiązywać problemy, dodawać pewności siebie i ostrzegać przed różnymi niebezpieczeństwami. Gwiazdy na weekend 21-22 grudnia zwiastują nam wielkie zmiany! Wszystko za sprawą zimowego przesilenia, która na nas czeka! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Czytając horoskopy, możemy uchylić rąbka tajemnicy. Szczególnie ważnym tematem dla większości z nas jest oczywiście miłość i praca. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku, czy też sami, chcemy wiedzieć, jak potoczy się nasze życie. Czasami wszystko zmienić może jeden weekend! Czy to właśnie te dwa dni - 21 i 22 grudnia przyniosą nam wielkie szczęście? Horoskop może odmienić wasze życie! Chociaż nie każdy wierzy w jego magiczne zdolności, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb. 

Wodnik - Czas uspokoić swoje nerwy i przestać powarkiwać na otoczenie. Pomoże ci w tym zabawa w towarzystwie bliskich znajomych. Zostaw za sobą problemy i spędź czas w towarzystwie kogoś, kogo kochasz, a poczujesz się jak nowo narodzony!

Ryby -  W sobotę zrób sobie dziś wieczór odpoczynku! Wyłącz urządzenia elektroniczne, odpal świeczki i poczytaj książkę. Dzięki temu niedziela okaże się o wiele atrakcyjniejsza. Niektóre sprawy rozwiążą się same!

Baran - Zostaw za sobą problemy i spędź czas w towarzystwie kogoś, kogo kochasz, a poczujesz się jak nowo narodzony! W niedzielę czeka cię spore wyzwanie. 

Byk - W niedzielę spróbuj zrelaksować się w towarzystwie dalszych znajomych. Być może zauważysz coś niezwykłego w tych relacjach. Poszukaj 

Bliźnięta - Sobotnia impreza nie będzie tak udana, jak oczekujesz. Rozmowa z bliską osobą może zainspirować cię jednak do ciekawych działań. W niedzielę czeka cię mała, zabawna przygoda, której długo nie zapomnisz!

Rak - Sobota to dobry dzień, by zakopać topór wojenny z kimś dawniej dla ciebie ważnym. Czuwa nad tobą Wenus, więc zrobisz dziś świetne wrażenie na ludziach.

Lew - Niektóre źle podjęte decyzję, będą miały poważne konsekwencje. Musisz jednak cierpliwie czekać i wierzyć, ze wszystko się poprawi, a wtedy tak właśnie się stanie! Zaufaj sobie i postaw na rozwój własnej osobowości i kariery odkładając miłosne perypetie na dalszy plan.

Panna - Nerwowy weekend z wielkim happyendem! Świąteczne spotkanie przebiegnie wspaniale i możesz już szykować się na kolejne wyzwania! 

Waga - Przeżyjesz kilka miłych chwil w rodzinnym gronie. Sporo wyzwań i pracy czeka cię jednak w domu. Nie wpadaj jednak w panikę!

Skorpion -  W końcu udzieli ci się atmosfera świąt! Poszukaj w sobie motywacji do przygotowań i nie stresuj się rzeczami przyziemnymi. 

Strzelec - Przeżyjesz kilka miłych chwil w rodzinnym gronie. Sporo wyzwań i pracy czeka cię jednak w domu.

Koziorożec - Czas przerwać lub zakończyć toksyczne relacje i poszukać zupełnie nowych wyzwań i hobby. W pracy warto popracować nad naszymi stosunkami z szefem. Pomyśl przez weekend jak tego dokonać! 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze