Horoskop na weekend 15-16.02.2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2020-02-16 11:43
Horoskop na weekend 15-16.02.2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]
Autor: canva.com Horoskop na weekend 15-16.02.2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

Czas na walentynkowy weekend, podczas którego wydarzą się niespodziewane rzeczy. Przepowiednie mówią o sporych zmianach nie tylko finansowych, ale również i uczuciowych. Co przepowiadają gwiazdy na weekend 15-16 lutego? Wszystkiego dowiecie się już teraz na ESKA.pl.

To będzie niesamowicie namiętny weekend pod każdym względem. Po pierwsze w kalendarzu walentynki, a po drugie gwiazdy postanowiły całkowicie zmienić oblicze niektórych znaków zodiaku. Co to oznacza? Tego dowiecie się w naszym specjalnym miłosnych horoskopie. Szczególnie ważnym tematem dla większości z nas jest oczywiście praca. Tego również nie zabraknie w przepowiedniach na ten weekend. Co przyniesie weekend 15 i 16 lutego, zaraz po walentynkach? Horoskop może odmienić wasze życie! Chociaż nie każdy wierzy w jego magiczne zdolności, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb.

Wodnik - To będzie dosyć bolesny czas. W miłości nie wydarzy się zbyt wiele. Jeżeli oczekujesz na to, że zostaniesz czyjąś walentynką, to jesteś w potężnym błędzie. Ale nie załamuj się. W końcu znajdziesz miłość swojego życia.

Ryby - Co tu dużo mówić. Korzystaj z wolności. Ale miej oczy i uszy szeroko otwarte, kiedy razem ze znajomymi pójdziesz się zabawić na imprezę. Rak może Cię obserwować.

Baran - Problemy w związku z Panną, pozwolą na rozwinięcie lepszej relacji z Lwem. Pamiętaj jednak, że to może być tylko szybka przygoda, a niekoniecznie miłość na całe życie.

Byk - Jeżeli jesteś właśnie w związku, to ten weekend może trochę namieszać w życiu uczuciowym. Musisz postarać się bardziej i rozpalić na nowo ogień miłości.

Bliźnięta - Indywidualizm bliźniąt jest dosyć trudny do zniesienia. Ale im się bardzo dobrze w swoim własnym towarzystwie. W ten weekend jednak nie musisz się martwić i adoratorów. Znajdą się sami.

Rak - Ostatnio jakoś źle Ci idzie ze Strzelcem. Patrząc na gwiazdy widać, że jeżeli nie weźmiesz spraw we własne ręcę, to może być już po Twoim wymuskanym związku.

Lew - Plany na ten weekend może popsuć Baran, który będzie chciał aby polepszyć Wasze relacje. Pozwól na to, ale trzymaj go na dystant. Będzie oczekiwał czegoś więcej niż przelotnej znajomości.

Panna - Gdy tylko nadarzy się okazja, spróbuj zawalczyć ponownie o uczucia swojego partnera. Mam wrażenie, że idealnym sposobem będzie szybka kuracja. Po pierwsze: kolacja przy świecach, a po drugie zaproponuj wspólną kąpiel w wannie.

Waga - Wodnik będzie szukał u Ciebie atencji. Spróbuj ją wykorzystać na swoją korzyść. Jeżeli nie uda Wam się w ten weekend, spróbuj ponownie zawalczyć o uczucia.

Skorpion - Kochaj albo... rzuć. Tylko tyle możemy Ci powiedzieć. Gwiazdy nie są jednoznaczne i będziesz musiał sam poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

Strzelec - Gdy tylko zobaczysz, że ktoś Cię podrywa w klubie, nie spławiaj go. Być może znajdziesz miłość na całe życie.

Koziorożec - To jest Twój czas. Masz kochającego partnera, idealną pozycję w związku i dodatkowo kochającą rodzinę. Nic nie zmieniaj!

Najnowsze