Horoskop na weekend 14-15.12.2019 dla wszystkich znaków zodiaku! Byk, Lew, Skorpion, Baran, Waga, Panna, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Ryby, Bliźnięta, Rak

2019-12-15 9:19 AD
Astronomia
Autor: Canva.com

Horoskop może odmienić wasze życie! Chociaż nie każdy wierzy w jego magiczne zdolności, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb. Mają one czasem zbawienny wpływ na nasz humor i poczucie własnej wartości. Co czeka was w weekend, który przybliża nas do świąt? To wyjątkowy weekend dla wszystkich znaków zodiaku! Poznajcie waszą przyszłość już teraz na ESKA.pl!

Czytając horoskopy, możemy uchylić rąbka tajemnicy. Szczególnie ważnym tematem dla większości z nas jest oczywiście miłość i praca. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku, czy też sami, chcemy wiedzieć, jak potoczy się nasze życie na przestrzeni lat lub tylko kilku dni! Jak będzie w weekend 14-15.12.2019? Sprawdźcie horoskop już teraz!

Wodnik - przygotowania do świąt nie dają o sobie zapomnieć!  W niedzielę odezwie się osoba, po której nigdy byś się tego nie spodziewał! Przygotuj się na ciekawą rozmowę!

Ryby - Przeżyjesz kilka miłych chwil w rodzinnym gronie. Sporo wyzwań i pracy czeka cię jednak w domu. Nie wpadaj jednak w panikę! Oparcie znajdziesz w partnerze. 

Baran - Czas na zakup podstawowych artykułów jak choinka, jemioła i wszystko, co przyda się na święta. Potem będzie za późno! Niedziela skrywa niespodzianki!

Byk - Sobota  przynosi ci nowe szanse. To dobry moment o zawalczenie o swoją przyszłość. W niedzielę wieczorem mogą pojawić się pierwsze objawy przeziębienia.

Bliźnięta - Czeka cię wiele wyzwań, będą one jednak pozytywnie wpływać na twój humor i motywować do dalszego działania. W twoim związku powoli zacznie panować prawdziwa harmonia.

Rak - Bądź sobą i pokaż innym, czym jest prawdziwe szczęście! Nadeszła pora na podjęcie sercowych decyzji. W sobotę możesz czuć fizyczne zmęczenie.

Lew - Zmęczenie możesz pokonać... sportem! Wybierz się na rower lub siłownię. Odreagujesz złe dni i poczujesz się bardziej atrakcyjny!

Panna - To weekend pełen pracy i tęsknoty. Oddalenie od partnera sprawi jednak, że poczujesz się zdeterminowany i znajdziesz czas na ciekawe rozrywki.

Waga - Twoje myśli błądzą gdzieś w przeszłości. Nie żałuj jednak straconego czasu. Z rozważań wyciągnie cię proza codziennego dnia. Ze zmartwieniami uporasz się dopiero za kilka dni.

Skorpion - Weekendowe plany przyniosą zarówno radość, jak i smutek. Poczujesz się zmęczony i zatęsknisz za domowym ciepłem. Niedzielne zwierzenia przyniosą ulgę.

Strzelec - W domu poczujesz się niepotrzebny, co sprawi ci prawdziwą przykrość. We znaki może dać się również pogoda i atakujące przeziębienie!

Koziorożec - Postaraj się nie wdawać w kłótnie, bo nie jesteś ostatnio sobą! Ukojenie znajdziesz w przygotowaniach świątecznych. Może czas upiec pierniki?

Najnowsze