Horoskop na Walentynki 2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2020-02-14 9:47
Horoskop na Walentynki 2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]
Autor: canva.com Horoskop na Walentynki 2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

To horoskopy sprawiają, że możemy zajrzeć w przyszłość i przygotować się na spotkanie z losem, a może z drugą połówką. Gwiazdy 14 lutego zwiastują nam wielkie zmiany! Wszystko za sprawą Walentynek! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl.

Horoskopy, są bardzo ważne przede wszystkich w życiu uczuciowym. Warto sprawdzić co nas czeka w trakcie święta zakochanych. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku, czy też sami, chcemy wiedzieć, jak potoczy się nasze życie. Czasami wszystko zmienić może jeden dzień! Czy to właśnie Walentynki będą przełomowe w naszym życiu? Chociaż nie każdy wierzy w jego magiczne zdolności, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb.

Wodnik - Dzisiejsza walentynkowa kolacja stoi po Twojej stronie. Druga połówka ewidentnie zapomni o dzisiejszym święcie. Nie dąsaj się, tylko zrób pysznego kurczaka.

Ryby - To właśnie dzisiaj stanie się coś, na co Ryby czekały przez cały rok! Wybierając się wieczorem do kina, usiądzie obok Ciebie Lew, który będzie chciał Cię poderwać. Nie daj się długo prosić.

Baran - Wszystkie miłosne sprawy masz uporządkowane. Jeżeli jesteś w związku to kup po prostu kwiaty - to wystarczy. Jeżeli jesteś singlem, to wieczór z Netfliksem i przyjaciółmi załatwi sprawę.

Byk - To będzie dzień, w trakcie którego musisz uważać na to co mówisz. Twoje słowa mogą być źle potraktowane. Na wszelki wypadek kup kilka tabliczek czekolady, na przeprosiny.

Bliźnięta - Wieczór spędzisz w towarzystwie... świetnych seriali. Będziesz idealnie się bawił w swoim własnym gronie. Co oznacza, że zapomnisz o swojej drugiej połówce. Ale spokojnie, ona też woli spędzać Walentynki w osamotnieniu.

Rak - Dzisiaj nie spędzisz czasu z bliską Ci osobą. Szef postanowi zawalić Cię pracą i posiedzisz dłużej w firmie. Ale nie martw się. Czeka Cię miła niespodzianka po powrocie do domu.

Lew - Ulotnij się przed końcem pracy i pojedź do swojej drugiej połówki. Szef tego nie zauważy, a gwarancja udanej nocy walentynkowej wzrośnie o 100%.

Panna - Zapalone świecie, płatki róż i... przepyszna kolacja. To idealny moment żeby się zaręczyć. Koniecznie zrób to wieczorem!

Waga - Jakiekolwiek niesnaski zostaw sobie na weekend. Dzisiaj daj się ponieść uczuciom i wybierz się z drugą połówką do kina i na spacer. Będzie Ci to sowicie wynagrodzone.

Skorpion - Uważaj Skorpionie na zaloty Barana. To nie będzie nic szczerego, a może Cię wprowadzić w spore kłopoty. Tym bardziej, że ktoś z niespodzianką czeka na Ciebie w domu.

Strzelec - Przeżyjesz kilka miłych chwil w trakcie dzisiejszej nocy. Ale wcześniej musisz sobie na to zapracować. Kup kwiaty i czekoladki.

Koziorożec - Czas na to, żeby znaleźć drugą połówkę minął. W związku z tym, trzeba sobie poradzić i iść na łowy do klubu dla singli. Zabierz przyjaciół i bawcie się dobrze.

Najnowsze