Horoskop na grudzień 2022: Strzelec, Skorpion, Wodnik, Ryby i inne znaki zodiaku. Oni nie będą mieli łatwo!

i

Autor: Pexels Horoskop na grudzień 2022: Strzelec, Skorpion, Wodnik, Ryby i inne znaki zodiaku. Oni nie będą mieli łatwo!

Horoskop na grudzień 2022: Strzelec, Skorpion, Wodnik, Ryby i inne znaki zodiaku. Oni nie będą mieli łatwo!

2022-11-24 14:24

Ostatni miesiąc mijającego roku będzie pełen ogromnych zmian dla wszystkich znaków zodiaku: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby! Sprawdziliśmy, co czeka Cię w grudniu 2022. Lepiej przygotuj się na mocne wydarzenia, które obrócą Twoje życie o 180 stopni!

Rok 2022 był pełen wrażeń dla większości znaków zodiaku i nie zapowiada się na to, aby miało to ulec zmianie. Okazuje się, że ostatni miesiąc będzie jeszcze mocniejszy, jeśli więc liczysz na to, że to koniec rewolucji w Twoim życiu, możesz się mocno przeliczyć. To dopiero początek! Według badań astrologów dla trzech znaków zodiaku będzie to naprawdę ciężki okres, dopadną ich konsekwencje wcześniej popełnionych przez nie błędów! Dla innych natomiast grudzień to najlepszy miesiąc w tym roku. Pełen będzie przewrotnych zdarzeń, niespodziewanych powrotów oraz miłych spotkań, które będziesz dobrze wspominać!

Horoskop miłosny wodnik, ryby, baran i inne znaki zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższym czasie!

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Horoskop na grudzień 2022 - Strzelec

Dla zodiakalnego Strzelca grudzień nie będzie najlepszym miesiącem. Można nawet powiedzieć, że będzie najgorszy od wielu lat! Wszystko zacznie Ci się sypać, będzie to konsekwencją Twojej złej decyzji. Następnym razem lepiej pokieruj się czymś innym niż arogancja i pycha! Twoje życie wróci na dobre tory dopiero, gdy zrozumiesz swoje błędy i odkupisz winy, jednak do tej pory może upłynąć sporo czasu.

Horoskop na grudzień 2022 - Skorpion

Skorpion powinien zreflektować się nad swoim życiem. Monotonia może Cię przytłaczać, w końcu w przypływie chwili odciąłeś się od bliskich Ci osób, tym samym doprowadzając do dosyć kiepskiego momentu w Twoim życiu. Pamiętaj, że czasem lepiej skupić się na kimś innym, niż Ty sam. Przemyśl, czy praca którą wykonujesz jest stworzona dla Ciebie. Grudniowe refleksje mogą naprawdę sporo zmienić w Twoim życiu!

Horoskop na grudzień 2022 - Wodnik

Dla tego znaku zodiaku grudzień okaże się całkiem przyjemny. Niestety raczej nie ma co liczyć na fantastyczne, zaskakujące wydarzenia w swoim życiu. Powinien jednak docenić przemijający rok, przeznaczenie było dla niego naprawdę łaskawe! Teraz nastał idealny czas na odpoczynek i przygotowanie się na następne miesiące, w końcu wiele się wydarzy. Lepiej być na to gotowym!

Horoskop na grudzień 2022 - Ryby

Po miesiącach ciężkiej pracy Ryby w końcu mogą liczyć na to, że ktoś doceni wysiłek, który wkładają we wszystko, co robią! Może to oznaczać upragniony od lat awans! To także idealny czas na dziecko, może warto zacząć się nad tym zastanawiać wraz z końcem roku? Jedno jest pewne, spełnisz któreś ze swoich największych marzeń i najprawdopodobniej w końcu powiększysz swoją rodzinę.

Horoskop na 2023. Dla trzech znaków zodiaku ten rok będzie wyjątkowy!

Horoskop na grudzień 2022 - Panna

Zodiakalna Panna nie będzie zadowolona z przebiegu tego miesiąca, wręcz przeciwnie. Zapowiada się on dosyć pesymistycznie. Przede wszystkim powinna przestać stawiać pracę ponad bliskie osoby, to nigdy nie kończy się dobrze. Może się okazać, że przez to zostanie całkiem sama, nawet cuda świąteczne jej nie uratują. Przemyśl więc swoje zachowanie i nie popełniaj dwa razy tego samego błędu!

Horoskop na grudzień 2022 - Byk

Dla Byka najbliższy czas nie będzie łatwy. Odsunął od siebie wszystkich, którzy wykazywali troskę o niego. Ma jeszcze szansę na to, aby naprawić swoje relacje, powinien to jednak zrobić naprawdę szybko, aby nie było za późno. Przestań szerzyć kłamstwa i pomówienia, a może uda Ci się uniknąć przykrych konsekwencji. Skup się na tym, aby być jak najlepszą wersją samego siebie!

Horoskop na grudzień 2022 - Lew

Los Lwa w końcu się obróci i to na jego korzyść! Może spodziewać się naprawdę dobrych wieści, które zupełnie odmienią jego życie! W końcu uda Ci się zdobyć to, na co tak bardzo czekałeś. Pamiętaj, że każdy dobry uczynek do Ciebie powróci, a jak się okazuje, całkiem sporo ich wykonałeś. Wdzięczność bliskich osób będzie napędzała Cię do dalszego działania, dzięki czemu prędko się nie zatrzymasz!

Horoskop na grudzień 2022 - Baran

Grudzień 2022 zapoczątkuje dla zodiakalnego Barana dobrą passę. Wszystko zacznie Ci wychodzić, zaczynając od kariery zawodowej, kończąc na Twoim życiu prywatnym. To doskonały czas na zmiany, może warto zerwać kontakt z osobami, które wprowadzają jedynie chaos, negatywne emocje? Na pewno tego nie pożałujesz, warto pozbyć się toksyn jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego roku!

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają. Zobacz, kogo powinieneś unikać

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa

Horoskop na grudzień 2022 - Koziorożec

Zodiakalny Koziorożec nie będzie zadowolony z zakończenia roku 2022. Wpływ na to będzie miało przede wszystkim jego życie miłosne, nie wszystko będzie układało się po jego myśli. Dla tych w związkach będzie to wręcz fatalny czas, najczęściej przejdą przez wielki kryzys. Single mogą liczyć na poznanie nowej osoby, jednak romans ten nie zakończy się dobrze, może odbić się negatywnie na zdrowiu psychicznym tego znaku zodiaku.

Horoskop na grudzień 2022 - Waga

Dla zodiakalnej Wagi grudzień nie będzie najlepszym miesiącem w tym roku. Powinna zadbać o swoje zdrowie, bo nadchodzi sezon na przeziębienia, a kto chciałby zachorować w Sylwestra? Jeśli nie będziesz ubierać się proporcjonalnie do pogody, możesz mieć pewność, że święta nie będą udane! Zastanów się również nad swoją karierą, czy nie odczuwasz monotonii? Nowy rok to doskonały czas na zmiany!

Horoskop na grudzień 2022 - Bliźnięta

U Bliźniąt wszystko zacznie się dobrze układać. Po miesiącach konfliktów, zarówno z bliskimi, jak i wewnętrznych z samym sobą, w końcu poczują ulgę. To czas oczyszczenia, refleksje mogą naprawdę zmienić Twoje życie. Wymarzona praca, pełen miłości związek, rozwijanie swoich zainteresowań - to wszystko stoi przed Tobą, jeśli tylko podejmiesz odpowiednią decyzję!

Horoskop na grudzień 2022 - Rak

Po fantastycznym roku 2022 ostatni miesiąc nie powinien być dla Raka zaskoczeniem. Tak jak wszystko układało się po jego myśli wcześniej, tak będzie i teraz. Doceń to, co udało Ci się osiągnąć, dary które dostałeś od losu. W grudniu postaw na rodzinę, da Ci to tak ogromne szczęście, jakiego nie czułeś od lat. Czasem powrót do korzeni jest najlepszym, co można dla siebie zrobić!

Sonda
Wierzysz w horoskopy?