walentynki, para

i

Autor: pixabay.com

Horoskop miłosny na walentynki. Co zdarzy się 14 lutego w Twoim życiu?

2021-02-13 15:56

Luty to miesiąc, który sprzyja motylkom w brzuchu, miłosnym uniesieniom i uśmiechu na buzi. Już 14 lutego czeka nas święto wszystkich zakochanych. Jesteś ciekawy co wydarzy się w Twoim życiu w Walentynki? Sprawdź koniecznie swój horoskop. Niektóre znaki zodiaku będą świętować niczym zakochane pary w romantycznych filmach. Będzie się działo!

Horoskop miłosny na walentynki. Co zdarzy się 14 lutego w Twoim życiu? To ciekawi każdego z was. Tegoroczne święto zakochanych będzie wyjątkowe. Na większość osób spadnie magiczna aura, która obfitować będzie w motylki w brzuchu i miłosne uniesienia. To wszystko za sprawą patrona miłości - Świętego Walentego, który tego dnia może zdziałać naprawdę wiele. Jak się okazuje sprzyja on nie tylko zakochanym parom, ale również singlom, którzy wciąż próbują zdobyć drugą osobę. Komu poszczęści się 14 lutego? Jakie Walentynki szykują się w Twoim życiu w tym roku? Sprawdź poniżej, jak święto zakochanych będzie wyglądać w Twoim przypadku. Będziesz zaskoczony!

Horoskop miłosny na walentynki

Koziorożec - samotne koziorożce pozwolą zaprosić się na randkę. To będzie dobry ruch, który może wywrócić wasze życie do góry nogami. Osoby spod tego znaku, które są w związkach spędzą Walentynki w domu. Tylko od was zależy, czy ten dzień będzie magiczny. Nie ograniczajcie swojej kreatywności.

Wodnik - jeśli jesteś osobą będącą w związku, postaraj się nie zawieść swojej drugiej połówki. Jeśli zrobisz to w Walentynki - kłótnia murowana! To samo tyczy się singli, którzy chcą zabiegać o druga osobę. Czasami warto zrobić krok więcej, mile zaskoczyć, a z pewnością wszystko zapunktuje podwójnie.

Ryby - samotność mocno doskwierała ci w ostatnim czasie, jednak spokojnie - po każdej burzy wychodzi słońce. Ktoś zaskoczy cię w najmniej oczekiwanym momencie. Osoby będące w związkach w Walentynki zjedzą kolację i będą rozmawiać do białego rana. Jednak musicie być ostrożni! Może lepiej zamówcie coś na wynos, bo ty w kuchni i to jeszcze w Walentynki to nie za dobre połączenie! Stres robi swoje.

Baran - mimo iż uważasz, że Walentynki to dzień jak każdy inny, to w głębi serca marzysz aby ktoś podarował ci bukiet pięknych róż. Czasem nie warto czekać na krok drugiej osoby, tylko zrobić go po prostu samemu. Początek dnia nie będzie miły, jednak wieczór mimo wszystko zapowiada się bardzo uroczo, a u boku singla pojawi się ktoś nowy.

Byk - ktoś zaskoczy cię w najmniej oczekiwanym momencie i mocno się z tego ucieszysz. Choć te Walentynki będą spokojnie, to jednak twoja wartość mocno podskoczy do góry, a uśmiech nie będzie znikał ci z twarzy. Szykują się spokojnie Walentynki dla singli, jak i dla osób będących w związkach, ale za to jakie miłe!

Bliźnięta - osoby samotne powinny zdecydować się na odważny krok w stronę osoby, która skradła ich serce. Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się czy było warto - nic nie tracisz, a możesz zyskać. Bliźnięta będące w związkach zaskoczą swoją drugą połówkę wyznaniem. Ahh miłość będzie unosić się w powietrzu, uwiecznijcie to na zdjęciu!

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Horoskop miłosny na walentynki

Rak - choć wolisz spontan, w przypadku tegorocznych Walentynek lepiej wszystko dobrze zaplanuj. Twoja druga połówka, lub osoba z którą się spotykasz, marzy o tym by przeżyć ten dzień wyjątkowo. Dobrym pomysłem będzie niespodzianka przygotowana własnoręcznie i prosto z serca. Takie prezenty cieszą najbardziej!

Lew - twoja druga połówka mocno cię zaskoczy. Czekają cię Walentynki niczym najpiękniejszy kadr z romantycznego filmu, będziesz w siódmym niebie - motylki w brzuchu gwarantowane! Osoby samotne niestety nie mogą liczyć na tyle samo szczęścia. Postarajcie się jednak spędzić ten dzień w gronie znajomych, a smutki odłóżcie na bok - to nie koniec świata!

Panna - ktoś kogo darzysz uczuciem w końcu to odwzajemni, a ty będziesz najszczęśliwszą osobą na tym świecie! Poczujesz się docenioną i kochaną osobą, a w dodatku będziesz tryskać energią. Szykują się najpiękniejsze Walentynki w życiu osoby samotnej, jak i tej będącej w związku. 

Waga - tego dnia nie rób niczego na pokaz. Posłuchaj swojego serca i zrób coś, co ucieszy twoją drugą połówkę najbardziej - przecież znasz ją jak nikt inny. Samotne wagi mogą liczyć na swojego przyjaciela. Ten okaże się bardzo pomocny i pomoże nabrać jej odwagi. Te Walentynki zapamiętasz na bardzo długo!

Skorpion - jesteś osobą, która kipi romantyzmem. Choć zawsze starasz się dla drugiej połówki, to widzisz, że ona nie robi tyle samo dla ciebie. To przykre, jednak szczera rozmowa może otworzyć komuś oczy. Bądź sobą i spraw, by święto zakochanych było jednym z piękniejszych dni w 2021 roku. Single mają szansę na mocny rozwój relacji z drugą osobą, bądźcie czujni!

Strzelec - samotne strzelce są bardzo wrażliwe, dlatego w święto zakochanych mogą być nieco rozdrażnione. Spokojnie, wieczór zapowiada się naprawdę miło. Osoby które są w związkach, mogą liczyć na miłe chwile z partnerem. Romantyczny film, pizza w kształcie serca i gorąca herbata sprawią, że będą to najlepsze Walentynki w waszym życiu.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?