Horoskop miłosny na 2023 rok. Serca tych znaków zabiją mocniej!

i

Autor: CANVA

Horoskop miłosny na 2023 rok. Serca tych znaków zabiją mocniej!

2023-02-04 16:56

Rok 2023 będzie czasem przepełnionym wrażeniami oraz aurą miłości. Astrologowie przewidują okres, podczas którego różowe okulary zawitają na nosach pewnych znaków zodiaku. Nie dla wszystkich będą to jednak miesiące przepełnione szczęściem. Wręcz przeciwnie, wszechobecne będą konflikty. Oto horoskop miłosny na 2023!

Po 2023 roku można spodziewać się totalnych rewolucji. Znaczące wydarzenia odmienią wiele żyć. Nad najbliższymi miesiącami zdecydowanie będzie czuwał Amor, jednak nie zawsze będzie to pozytywne. Według badań astrologów niektóre spośród zodiaków mogą spodziewać się bujnego życia miłosnego, randkowania oraz niezapomnianych przygód. Warto wziąć ich wskazówki pod uwagę, gdyż mogą obrócić sytuację na Twoją korzyść. Oto horoskop miłosny na 2023 dla wszystkich znaków zodiaku: baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik, ryby. TO czeka Cię w najbliższym czasie!

Wady wszystkich znaków zodiaku. Czego się po nich spodziewać?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Horoskop miłosny 2023 - Baran

Dla Baranów w związkach nadchodzący rok będzie przede wszystkim przepełniony ogromnymi zmianami. Odniesiesz wrażenie większej bliskości z partnerem. Nawiążecie naprawdę głęboką, niepowtarzalną więź. Single będą korzystać z życia na całego! To jeszcze nie Twój czas na znalezienie miłości, jeśli więc poznasz kogoś fascynującego, lepiej sobie odpuść. Za maską może kryć się nieszczęście.

Horoskop miłosny 2023 - Byk

Byki, które mają partnerów, czeka naprawdę ciężki okres. Przez popełnione w ostatnich latach błędy, możesz spodziewać się rozstania. Już nic nie naprawi szkód, które wyrządziłeś. Pamiętaj jednak, że możesz wyciągnąć z tego dobrą lekcję! Samotne Byki również nie będą zadowolone z obrotu sytuacji. Osoba, która dawała Ci nadzieję, okaże się kimś zupełnie innym, niż myślałeś!

Horoskop miłosny 2023 - Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta będą przechodzić ze swoimi partnerami przez trudne chwile. Nie mają się jednak co martwić, gdyż dzięki temu poczują większą bliskość. Wraz z końcem roku ze wszystkiego wyjdą zwycięsko. Bliźnięta, które nie są w związkach mogą spodziewać się tego, że niedługo poznają kogoś ciekawego. W większości przypadków osoba ta może okazać się miłością ich życia.

Horoskop 2023 - Rak

Nowy rok przyniesie Rakom w związkach nowe problemy. Twój partner ukrywa coś przed Tobą, a prawda jest czymś, czego kompletnie się nie spodziewasz. Najlepiej zapytać wprost, jaka jest przyczyna jego dziwacznego zachowania. Samotne Raki czeka kilkukrotne rozczarowanie. Zbyt szybkie zakochiwanie się będzie miało nieprzyjemne konsekwencje w postaci złamanego serca.

Znaki zodiaku, które kochają najbardziej. Z nimi możesz czuć się pewnie!

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa

Horoskop miłosny 2023 - Lew

Zodiakalne Lwy mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Choć ostatnie miesiące nie były łatwe dla ich relacji partnerskiej, w końcu ulegnie to zmianie. Powrócą do szczerej, bezwarunkowej miłości, która stanowiła priorytet w ich życiu. Single mogą liczyć na czas randkowania. Poznasz osobę, która będzie Cię przyciągać swoją osobowością. Warto zastanowić się nad tą relacją, może z niej wyjść coś ciekawego.

Horoskop miłosny 2023 - Panna

Panny w związkach będą niesamowicie szczęśliwe w 2023 roku. Okaże się, że osoba, z którą są od jakiegoś czasu, jest dla nich wręcz stworzona. Tworzą najprawdziwsze bratnie dusze, o czym będą mieć okazję się przekonać. Samotne Panny będą stać przed ogromnym dylematem pomiędzy dwoma osobami. W tym przypadku powinny w pełni iść za głosem serca, da im najlepszą odpowiedź!

Horoskop miłosny 2023 - Waga

Od dłuższego czasu w Twoim związku panuje monotonia. Jeśli prędko tego nie zmienisz, Twój związek może się zakończyć. Porozmawiaj z partnerem o Twoich największych lękach, dotyczących relacji, a nie pożałujesz! Wagi, które nie są w związkach będą poznawać mnóstwo interesujących osób. Czasami będzie się to działo w naprawdę dziwnych sytuacjach. Możesz więc oczekiwać ciekawego okresu!

Horoskop miłosny 2023 - Skorpion

Zodiakalny Skorpion będzie zakochany po uszy w swoim partnerze. Różowe okulary zaślepią go, co nie zakończy się dobrze. Warto pamiętać, że nie ma ludzi idealnych, nie powinno się popadać w skrajność. Samotne Skorpiony zafascynują się niedostępną dla nich osobą, od której powinny trzymać się z daleka. Lepiej zastanów się, czy jest sens dawać szansę komuś, z kim nie wyobrażasz sobie przyszłości.

Horoskop miłosny 2023 - Strzelec

Dla Strzelców w związkach mamy dobrą wiadomość. W końcu nadchodzi czas na większą stabilizację życiową. Wraz z partnerem podejmiecie decyzję, która umocni Waszą relację na zawsze. Single powinny się zastanowić nad tym, co robią. Karma wraca, szczególnie w życiu miłosnym. Możesz spodziewać się pecha w roku 2023. Leczenie złamanego serca zajmie Ci naprawdę dużo czasu.

Horoskop miłosny 2023 - Koziorożec

W 2023 roku Koziorożce czeka ogromne szczęście w miłości. Te w związkach mogą spodziewać się oderwania od monotonii, silnych uczuć oraz nowych doświadczeń z partnerem. Choć singlom nie było łatwo w ostatnich miesiącach, w najbliższym czasie zupełnie się to zmieni. Spotkasz osobę, która na zawsze odmieni Twoje życie. Ta relacja zmieni Wasze podejście do wielu spraw!

Horoskop miłosny 2023 - Wodnik

Zodiakalny Wodnik może oczekiwać czasu przepełnionego miłością. Choć nie było łatwo, w końcu sytuacja się ustabilizuje. Pamiętaj, że zaufanie jest podstawą każdej dobrej relacji. Samotne Wodniki powinny skupić się na osobie, która znajduje się tuż pod ich nosem. Przyjaciel, który towarzyszy Ci od lat, okaże się osobą, dla której Twoje serce zabije dwa razy szybciej!

Horoskop miłosny 2023 - Ryby

Ryby w związkach usłyszą od swoich partnerów coś, czego obawiały się od wielu miesięcy. Warto skonfrontować się z prawdą i rozwiązać problem jak najszybciej. Dzięki temu relacja ma szansę przetrwać. Singli czeka czas przepełniony gorącymi, niespodziewanymi romansami. To doskonała okazja, aby odnaleźć prawdziwą miłość. Jest ona coraz bliżej, wystarczy się dobrze rozejrzeć!

Sonda
Czy horoskopy Ci się sprawdzają?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE