księżyc

i

Autor: pixabay.com

Horoskop na kwiecień 2022 - Różowa Pełnia Księżyca zdziała cuda!

2022-04-18 8:48

Zastanawiasz się co spotka Cię w kwietniu 2022? Jeśli tak, to dobrze że tu jesteś! Poniżej znajdziesz horoskop dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku - byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik, ryby, baran. Różowa Pełnia Księżyca zdziała w tym miesiącu cuda!

Horoskop na kwiecień 2022 - co wydarzy się w Twoim życiu? Kwiecień to piękny wiosenny miesiąc. Wielu osobom kojarzy się z budzącą się do życia przyrodą, pięknymi promieniami słońca, a także bezchmurnym niebem. Niestety jak mówi przysłowie "kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata" - możemy spodziewać się różnej pogody. Tegoroczny miesiąc będzie bardzo wyjątkowy, a to wszystko ze względu na Wielkanoc, która wypada w niedzielę 17 kwietnia. Oprócz tego będziemy świadkami spadających Lirydów między 21, a 22 kwietnia. To jednak nie koniec! W Wielką Sobotę czyli 16 kwietnia na niebie ukaże się Różowy Księżyc. Pełnia ta zwiastuje wiele cudów! Komu się poszczęści w kwietniu 2022?

ZOBACZ TAKŻE: Kobiety o tych imionach to prawdziwe kokieterki. Mężczyźni nie mogą im się oprzeć!

Sonda
Pełnia Księżyca - czy dobrze śpisz w nocy?

Horoskop na kwiecień 2022 - wszystkie znaki zodiaku

Koziorożec - czeka Cię pracowity miesiąc nie tylko w sferze zawodowej, ale także prywatnej. Ktoś będzie wymagał od Ciebie ogromnego zainteresowania. Musisz stawić czoła przeciwnościom losu i pokazać, że można na Ciebie liczyć.

Wodnik - poczujesz monotonię i zapragniesz zmian. Najlepiej jest zacząć od siebie. Nowa fryzura, kilka nowych ubrań i na końcu zmiana otoczenia chociaż na weekend? To dobrze Ci zrobi! Pomyśl o tym i działaj.

Ryby - czas leczy rany. Ostatni miesiąc nie był dla Ciebie zbyt dobry, jednak pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce. Znajdź sobie zajęcie by nie myśleć o tym co było.

Baran - to będzie spokojny miesiąc. Wszystko będzie szło po Twojej myśli. Pod koniec miesiąca będzie czekała Cię jednak poważna rozmowa z osobą, która nie jest Ci obojętna. Lepiej nie bądź wtedy egoistą, bo inaczej wszystko pójdzie w złym kierunku.

Byk - życie pisze różne scenariusze, ale Tobie kwiecień przyniesie same dobre rzeczy! Będziesz w siódmym niebie, a Twoja wartość może mocno wzrosnąć. Korzystaj z tego dobrego czasu i nie marnuj dni na bezsensowne smutki.

Bliźnięta - zrozumiesz, że nic w życiu nie zdarz się dwa razy. Każdy ma swoją szansę i tylko od niego zależy, jak ją wykorzysta. Pamiętaj by robić swoje i nie oglądać się za innych. Działając w zgodzie ze sobą możesz być naprawdę szczęśliwy.

ZOBACZ TAKŻE: Donuty Ekipy wywołały ogromne zamieszanie! Internauci nie są dumni z ich nowego pomysłu

Rak - bywają takie dni, że czasami nic się nie chce. Niestety u Ciebie będzie inaczej. Przesilenie wiosenne i zmiana pogodowej aury może dać Ci w kość. Zadbaj w kwietniu o siebie i bądź zawsze na pierwszym miejscu.

Lew - jeśli powiedziało się A, trzeba zrobić również B. Nie stój w miejscu, inaczej zaprzepaścisz wiele spraw. Czas ruszyć na przód pełną parą i zacząć spełniać marzenia!

Panna - ktoś od dłuższego czasu uważnie Ci się przygląda i w końcu to zauważysz. Nie irytuj się, ta znajomość może Ci się przydać w przyszłości. W kwietniu nie wymagaj od innych, lecz od siebie. 

Waga - jeśli ktoś nie wspiera Ciebie w małych sprawach, pamiętaj że nie będzie go również przy większych problemach. Pewne znajomości lepiej odpuścić. Zrób to właśnie w kwietniu.

Skorpion - zwolnij! Szalony tryb życia może źle odbić się na Twoim zdrowiu. W kwietniu warto się wyciszyć, zadbać o lekką aktywność fizyczną, ale również tą wewnętrzną. Ktoś powinien polecić Ci dobrą książkę - to będzie dobre lekarstwo.

Strzelec - Twoje priorytety będą musiały chwilę poczekać. W kwietniu będziesz mieć o wiele ważniejsze sprawy do ogarnięcia. Będzie ciężko ale dasz radę. Liczy się drugi człowiek!

Gramy dla Ukrainy | Koncert Margaret na naszej scenie!