Honorata Skarbek

i

Autor: MyMusic / Honorata Skarbek / archiwum artystki

NOWOŚĆ

Honorata Skarbek jest Wonder Woman! Ważny przekaz w nowej piosence

2024-03-11 11:46

Wonder Woman - to tytuł premierowej piosenki, pod którą podpisuje się Honorata Skarbek. Artystka tym razem postanowiła wyśpiewać, że jest silną kobietą, której nic nie jest w stanie złamać. To utwór, którego musicie posłuchać!

Honorata Skarbek wystartowała na początku roku 2024 ze swoim podcastem o tytule Wonder Woman, który ogłaszała m.in. tymi słowami: Słowo "Kobieta" wyraża dla mnie więcej niż tysiąc słów. Od zawsze otaczałam się silnymi, niezależnymi, wartościowymi kobietami i to właśnie one zbudowały mój świat. W moim świecie kobiety od zawsze były decyzyjne, odważne, nikt ich nie uciszał i nikt nie odbierał im głosu, były szanowane, podziwiane i dobrze znały swoją wartość. Taka kobieta mnie wychowała i takimi kobietami otaczam się na co dzień. Życie żadnej z nich nie było usłane różami, a jeśli takowe się pojawiały, to te z kolcami, które potrafiły pozbierać i pomimo poranionych dłoni, ułożyć w najpiękniejszy bukiet. Tak wiele w nas sprzeczności, które tworzą kompletną całość nie do zdarcia. Potrafimy przeżywać milion emocji, zachowując przy tym kamienną twarz. Potrafimy wskoczyć w ogień i przepłynąć niejedną wodę w pogoni za tym, na czym nam zależy. Potrafimy się rozstawać, kiedy kochamy na zabój, a chwilę po załamaniu potrafimy wstać mądrzejsze, silniejsze i gotowe stawiać czoła nowym wyzwaniom. Potrafimy być delikatne, subtelne i kruche, ale kiedy wymaga tego sytuacja twarde, stanowcze i zdecydowane. Potrafimy robić kilka rzeczy na raz, dzielić swoją uwagę, same zapewnić sobie godny byt, gubić się i odnajdywać, wiele razy zaczynać od nowa. Dla mnie KOBIETA to FENOMEN. Wonder Woman.

KAMA CZYTA HITA - Beautiful Things

Honorata Skarbek - piosenka Wonder Woman

Na youtube projekt obejrzało ponad 100 000 razy, na streamingach odsłuchało 300 000 razy, a reelsy i tiktoki promujące podcast Wonder Woman zebrały już kilka milionów wyświetleń. W pierwszym sezonie podcastu Wonder Woman można było usłyszeć i zobaczyć kobiety bliskie sercu Honoraty, takie które kształtowały ją w przeszłości i takie które kształtują ją do dzisiaj, m.in. jej mama, najbliższe przyjaciółki czy psycholożki specjalizujące się w pracy z kobietami.

Otsochodzi idzie za ciosem. Ważny przekaz w kawałku "Piegi"

Zwieńczeniem 1 sezonu podcastu Wonder Woman jest singiel artystki o tym samym tytule. Piosenka opowiada o kobiecej naturze, odradzaniu się na nowo, woli walki z przeciwnościami losu oraz idei, która głosi, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Premiera singla WONDER WOMAN przypada na 8 marca w Dzień Kobiet. W teledysku, do którego scenariusz stworzyła Honorata Skarbek wraz z Olgą Czyżykiewicz, możemy zobaczyć zestawienie kobiecej natury w formie dwóch żywiołów. Ogień symbolizuje siłę, pewność siebie i odwagę, a woda delikatność, wrażliwość i subtelność, a to wszystko przeplecione kobiecą, progresywną linia życia ukazująca symbolicznie niemowlę z mamą, dziewczynkę, nastolatkę, kobietę dojrzała i staruszkę.

(materiał prasowy MyMusic)