Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy!

2021-11-03 15:08

Te piosenki były kiedyś wielkimi hitami, a dziś mało kto już o nich pamięta! Mowa o sentymentalnych brzmieniach Gosi Andrzejewicz, Sashy Strunin czy nawet Patty, która śpiewała o nieszczęśliwej miłości, a nastolatki uwielbiały jej numer! Które piosenki są dziś zapomniane, a były kiedyś hitami? Sprawdźcie poniżej - kiedyś to było!

Jeszcze kilkanaście lat temu w naszym kraju rządziła na scenie muzycznej Gosia Andrzejewicz, Kasia Cerekwicka, Ewelina Flinta, Verba, a także wielu innych artystów. Kiedy tylko ich piosenki pojawiały się w rozgłośniach radiowych, od razu okrzykiwane były prawdziwymi hitami. Większość z nich mówiła o szczęśliwej, bądź nieszczęśliwej miłości, a niektóre klipy na tamte czasy były naprawdę zaskakujące! Słuchał ich wtedy każdy - zaczynając od osób dorosłych, a kończąc na nastolatkach, które przeżywały wtedy swoje pierwsze rozterki miłosne. Idolką w 2012 roku była zdecydowanie Patty, czyli Patrycja Dłutkiewicz-Workowska, która zasłynęła z hitu Zabiłeś tę miłość. Oprócz niej uwielbiana była sentymentalna twórczość Gosi Andrzejewicz i nie tylko!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Zapomniane polskie hity

Kiedyś tych piosenek słuchał każdy, a dziś mało kto o nich pamięta. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo zamieszczone w tym artykule i przypomnijcie sobie stare, dobre czasy! Te sentymentalne brzmienia z pewnością przywołają Wam wiele pozytywnych wspomnień. W wideo znajdziecie najlepsze piosenki z dawnych lat! Wśród nich Virgin, Gosia Andrzejewicz, zespół Video, Patty i nie tylko!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze