Hity wiosny 2023: Max Barskih pociesza po najgorszym rozstaniu!

i

Autor: Warner Music

Hity wiosny 2023: Max Barskih pociesza po najgorszym rozstaniu!

2023-05-08 11:00

Nowy singiel gwiazdora z Ukrainy dostępny we wszystkich serwisach. Max Barskih, uznany popowy artysta, laureat wielu prestiżowych nagród w tym MTV EMAs, przedstawia nowy singiel "5 Missing Calls".

W ciągu ostatniego roku Polska stała się drugim domem dla niemal każdego Ukraińca, który był w stanie znaleźć w tym kraju nie tylko schronienie i bezpieczeństwo, ale także perspektywy rozwoju osobistego i kulturalnego – komentuje Max. Cieszę się, że moja nowa muzyka zostanie wydana przy wsparciu dużej, znanej wytwórni. Jestem naprawdę wdzięczny za zaufanie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że fani usłyszą nową muzykę Maksa – dodaje Adrian Ciepichał, dyrektor zarządzający Warner Music Poland. "5 Missing Calls" to niesamowita piosenka, która - wierzę w to - będzie w stanie poruszyć każdego w dowolnym zakątku świata.

Shake Your Eska #21 | As It Was

Polska będzie krajem, od którego rozpocznie się wielka trasa koncertowa Maxa. Piosenkarz wystąpi w Warszawie (05.05), Wrocławiu (06.05.) i Krakowie (08.05.2023). Potem będzie można go zobaczyć na scenach w Austrii, Czechach, Estonii, Niemczech, Kazachstanie, Łotwie, Litwie, w Holandii, Portugalii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA.

ZOBACZ TAKŻE: Lana Del Rey z nowym albumem. Sensualne rytmy zachwyciły fanów

Piosenka ma swój początek w przemocowej relacji z przeszłości Maksa, a porusza temat budowania poczucia własnej wartości, co jest kluczowe, aby wyjść z toksycznych związków i odnaleźć szczęście w sobie.

W "5 Missing Calls" prowadzę emocjonalny dialog z wyimaginowanym przyjacielem na temat bólu  – wyjaśnia Max. Wiele osób cierpi z powodu przemocowych związków. Z reguły bardzo trudno jest samemu odejść od zadanego cierpienia. W takich chwilach ważne jest, by usłyszeć wspierający głos przyjaciela. Mam ciepłe, pełne zaufania relacje z moimi słuchaczami. Są moim przyjaciółmi, a ja jestem ich przyjacielem. Powinniśmy pomagać sobie nawzajem.

Max Barskih - kim jest?

Max Barskih to topowy, ukraiński wokalista, muzyk i autor piosenek. Odkąd w 2008 roku pojawił się na muzycznej scenie, zdobył wiele prestiżowych międzynarodowych nagród, w tym MTV EMAs (2011-2021). W 2013 roku jego singiel "Ya Boleyu Toboy" / "I Wanna Run" posłużył za oficjalną ścieżkę dźwiękową reklamy Pepsi. W 2017 roku piosenkarz dał 250 solowych koncertów na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw, a jego największe hity "Fogs" i "My Love" zgromadziły ponad 150 milionów wyświetleń na YouTube.

Max ma na koncie więcej koncertów niż jakikolwiek inny ukraiński artysta, a jego utwory były najczęściej odtwarzane w stacjach radiowych w Ukrainie i Wspólnocie Niepodległych Państw. W 2018 roku piosenkarz odbył światową trasę, występując od Wielkiej Brytanii po Stany Zjednoczone.

Amerykański felietonista "Forbesa", Stefan Rabimov, który uczestniczył w koncercie Maksa w San Francisco w klubie DNA Lounge uznał go za jednego z najgorętszych artystów na współczesnej scenie pop. W swoim artykule "Turn It Up: Max Barskih And Ukrainian Pop Diplomacy" określił jego muzykę mianem mainstreamowego popu, który może przekraczać granice oraz mieć wpływ na zachodnie rynki. Dziennikarz nazwał go "muzycznym ambasadorem Ukrainy na świecie", zdolnym do przełamania "żelaznej kurtyny", która stoi między muzykami z Europy Wschodniej a resztą świata.

Barskih ma na koncie wiele platynowych płyt, a jego przebój "Ley, Ne Zhaley" przez 16 tygodni okupował szczyt ukraińskiej listy Top Hit Global Radio Chart. Tym samym "Ley, Ne Zhaley" stał się rekordzistą wśród światowych hitów i najczęściej prezentowaną piosenką w ukraińskim radiu  we wszystkich językach od 2008 do 2020 roku.

W maju 2022 roku Max został gościem specjalnym na Billboard Music Con w Las Vegas.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE