Hity wiosny 2020: Don Diablo o grzesznych przyjemnościach!

i

Autor: Materiał Prasowy/UniversalMusic Hity wiosny 2020: Don Diablo o grzesznych przyjemnościach!

Hity wiosny 2020: Don Diablo o grzesznych przyjemnościach!

2020-03-24 16:33

Holenderski DJ - Don Diablo, połączył swoje siły z młodym wokalistą Zakiem Abel i stworzyli kawałek, który po kilku dniach od pojawienia się w sieci ma już sporo wyświetleń! Na ESKA.pl dowiesz się więcej informacji o współpracy muzyków oraz o nowym indie house’owym kawałku, którego tytuł brzmi Bad.

Don Diablo to holenderski DJ, a także producent muzyczny, wokalista i autor tekstów muzyki elektronicznej. Niedawno w sieci pojawiła się jego nowa twórczość, którą stworzył razem ze słynnym wokalistą Zakiem Abel. Efektem ich współpracy jest indie house’owy banger, którego tytuł brzmi Bad. Co ciekawe, niedawno Don Diablo zajął 6. miejsce na prestiżowej liście Top 100 DJ Mag. Jego największym dotychczasowym hitem jest Survive ft. Emeli Sande i Gucci Mane. Dużą popularnością cieszył się również utwór Brave w duecie z nominowaną do Grammy piosenkarką Jessie J. Holenderski DJ jest także autorem oficjalnych remiksów gwiazd, m.in.: Ed Sheeran, Rihanna, Coldplay, Mark Ronson, Miley Cyrus oraz Anne-Marie. Producent regularnie pojawia się na najważniejszych scenach, w tym: Creamfields, Tomorrowland, EDC Las Vegas, Ushuaia czy Hi Ibiza.

Zak Abel to marokańsko-angielski wokalista, kompozytor i muzyk, który w ubiegłym roku pojawił się gościnnie w wielkim hicie Duke’a Dumonta The Power. Klip ma 7 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Abel współpracował też z Gorgon City przy zachwycającym Unmissable, Wookie z Higher czy z Aviciim na Ten More Days.

Don Diablo & Zak Abel - piosenka Bad

Holenderski gwiazdor Don Diablo, o najnowszym kawałku wypowiada się w następujący sposób:

Bad to zadziorny kawałek o grzesznych przyjemnościach. Każdy z nas może się z tym utożsamić w taki czy inny sposób. Muzycznie eksploruję różne brzmienia i staram się też przesuwać swoje granice jako producenta. Współautorem Bad jest utalentowany Elderbrook, a wokal, który słyszycie, należy do Zaka Abela – od dawna był on na liście moich wymarzonych współpracowników. Świetnie się bawiliśmy, nagrywając kawałek w Amsterdamie. Nie mogę się doczekać, aż wykonamy go razem na żywo.

Sonda
Jakiego gatunku muzycznego najchętniej słuchasz?