#HITY TYGODNIA: płyta 1D hitem, Brzozowski ma własne Last Christmas a Doda DVD! [PODSUMOWANIE]

2013-12-07 10:12

#HITY TYGODNIA to siedem najważniejszych newsów ostatnich dni - najświeższe hity na czasie 2013 od ESKA.pl czekają na stronie: wszyscy wiemy, że Paul Walker nie żyje, ale co z Szybcy i Wściekli 7 - jest info, do tego oszałamiające wyniki sprzedaży Midnight Memories One Direction a na deser Doda z własnym DVD. Zobacz więcej!

Sobota rano na ESKA.pl = #HITY TYGODNIA. W pierwszej grudniowej odsłonie cyklu zebraliśmy dla Was tradycyjnie już siedem najbardziej hot hitów 2013, jeśli chodzi o nasze newsy z ostatnich dni. Klikaj i sprawdzaj, co działo się na stronie. Tutaj nie ominie Cię nic!

#7 Natalia Siwiec pokazuje tyłek studentom UWr - mamy foto!>>>> Polska celebrytka jako ekspertka od nabijania lajków na Facebooku nauczyła studentów, jak zbierać ich jak najwięcej. Okazuje się, że wystarczy pokazać publicznie kilka strategicznych fotek. Kto by pomyślał, że to takie proste...

#6 Doda nagrała na DVD swoją trasę koncertową - mamy zapowiedź!>>> Autorka hitu Wkręceni dba o swoich fanów i na koniec 2013 roku wyda dla nich DVD z Fly High Tour. Jest profesjonalnie, na bogato i jak na królową przystało.

#5 Polska na Eurowizji 2014!>>> Zaliczamy come back do konkursu. Skąd taka decyzja TVP? Kiedy preselekcje? Kto wybierze naszego reprezentanta? Pytania mnożą się jak grzyby po deszczu, a my serwujemy odpowiedzi.

#4 Rafał Brzozowski ma własne Last Christmas!>>> Tylko na ESKA.pl do posłuchania świąteczna piosenka wokalisty - Za Chwilę Przyjdą Święta. To pozycja obowiązkowa do kolekcji bożonarodzeniowych hitów.

#3 V-Unit w My Słowianie, czyli męska odpowiedź na hit.>>> Zamiast piersi pięknych Słowianek - mięśnie, zamiast wiejskiej chaty - siłownia. Parodia przeboju Donatana i Cleo podbija YouTube tak samo jak oryginał. Zobaczcie koniecznie!

#2 Midnight Memories - One Direction sukcesem!>>> Trzecia płyta 1D rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Nawet w Polsce panowie zdobyli już platynową płytę. Zdradzamy, ile osób w naszym kraju kupiło krążek a chłopakom z boysbandu ślemy gratulacje.

#1 Paul Walker nie żyje, co z Szybcy i Wściekli 7?>>> Eska CINEMA sprawdza, jak sytuacja ma się na planie zdjęciowym i czy film zostanie ukończony bez Paula Walkera. Są już pierwsze informacje.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na HIT WEEKEND w Radiu ESKA i na ESKA.pl w każdą sobotę i niedzielę od 10.00. Tam czeka na Ciebie nie tylko więcej hitów na czasie 2013, ale także konkursy i nagrody. Zresztą sprawdź sam!>>>

JB

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze