HITY LATA 2019: Mabel w piosence Mad Love apeluje do kobiet! [WIDEO]

2019-06-10 14:29
HITY LATA 2019: Mabel w piosence Mad Love apeluje do kobiet! [WIDEO]
Autor: materiał prasowy Universal Music Polska HITY LATA 2019: Mabel w piosence Mad Love apeluje do kobiet! [WIDEO]

Mabel wraca z mocnym uderzeniem, jakim jest kolejny singiel z nadchodzącej debiutanckiej płyty. Utwór nosi tytuł Mad Love i jest apelem wokalistki do kobiet. Czy ma szansę stać się hitem lata 2019? Oceńcie słuchając na ESKA.pl. Popowy utwór promuje i zapowiada premierę albumu High Expectations!

Mabel ujawniła Mad Love, główny singiel z wyczekiwanego, debiutanckiego albumu pełnowymiarowego - High Expectations. To kolejny kawałek po świetnie przyjętym Don’t Call Me Up, które nieustannie pnie się w górę list przebojów – także w Polsce; w Wielkiej Brytanii dotarł do 3. miejsca i spędził 8 tygodni w Top 10. Po występach w programach The Graham Norton Show czy The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Mabel jako pierwsza brytyjska artystka dołączyła do grona YouTube Artist On The Rise, u boku Brockhampton czy Maggie Rogers.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

HITY LATA 2019: nowa piosenka Mabel

Ekscytująca, wyzwolona i bezkompromisowa – Mad Love to piosenka-apel do kobiet, by zaczęły dyktować warunki oraz mówić dokładnie o tym, czego i kogo chcą. Autorami utworu są Mabel, Steve Mac oraz Kamille – trio odpowiedzialne za wielki hit Don’t Call Me Up. Do nowego singla powstał teledysk, który ma szansę stać się ikonicznym. Za reżyserię odpowiada Marc Klasfeld, w przeszłości współpracujący m.in. z Cardi B, Destiny’s Child oraz Jayem Z. Klip pokazuje ognistą, młodą i nieustraszoną kobietę, jaką jest bez wątpienia Mabel, która spełnia swoje marzenia o byciu dziką gwiazdą pop, ale jednocześnie zachowuje klasę i styl.

Mabel - płyta High Expectations: o czym jest?

Mabel pracowała całe życie nad High Expectations – najlepszym dowodem na to jest fakt, że już dwa lata temu wokalistka zrobiła tatuaż na szyi właśnie z takim napisem. Mimo młodego wieku (23 lata), artystka była już dwukrotnie nominowana do BRIT, sprzedała ponad 3,5 mln singli w samej Wielkiej Brytanii (trzy platynowe, trzy złote i dwa srebrne), a jej kawałki przekroczyły liczbę miliarda streamów.

W swojej twórczości Mabel porusza takie tematy jak młodzieńcza miłość, tożsamość, siła kobiet oraz zdrowie psychiczne. High Expectations to instrukcja nie tylko dla licznego grona fanów, ale też samej artystki: w jaki sposób można zamienić słabości w siłę. 

– Jeśli chcesz nagrać płytę, która przemówi do ludzi, musisz sam usiąść i rozdrapać kilka starych ran, a następnie obejrzeć je pod mikroskopem. Wiele bym dała, by moi idole z dzieciństwa zrobili dla mnie coś takiego. W moim pokoleniu wiemy już, że bajkowe życie gwiazd popu to mit

– opowiada artystka. Przez swój klimat, High Expectations może kojarzyć się z dokonaniami Aaliyah lub wczesnego TLC. Mabel podsumowuje:

– Za sprawą debiutanckiego albumu chcę wysłać do wszystkich pozytywną wiadomość. Podczas nagrań nabrałam znacznej pewności siebie i chcę podzielić się tym z moimi słuchaczami.

Nieskończone pokłady energii, pozytywny przekaz, chęć ciągłego patrzenia do przodu i pozycja wśród największych światowych gwiazd muzyki pop sprawiają, że Mabel nie poprzestanie na niczym mniejszym niż tytułowe wysokie oczekiwania. Słuchajcie i podziwiajcie, w jaki sposób wokalistka nieustannie podnosi poprzeczkę!

Najnowsze